Skocz do zawartości

pawcio

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O pawcio

  • Urodziny 21.04.1997

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Oborniki Wlkp, woj. wielkopolskie, Polska
  • Zainteresowania
    akwarystyka,gry komputerowe,mity,legendy

Osiągnięcia pawcio

10

Reputacja

  1. pawcio

    awatar

    chciałem sobie zafundować awatarek i klapa!byłem na stronce z fajnymi awatarkami jego adre wpisałem otwierając swój profil tam gdzie trzeba i.... nic!!! jak to się robi :? :oops: Pozdrawiam PAWCIO
  2. zamówiłem już koszulkę o rozmiarze XL dla siebie ale najważniejsza sprawa to koszulka klubowa dla Pawcia (to On jest członkiem Klubu) moje pytanie czy jest możliwość zamówienia rozmiaru dziecięcego na 140cm.Jeżeli jest taka możliwość to proszę o info. jaka jest procedura dokonania takiego zamówienia. Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów Henryk (tata Pawcia-potencjalny członek Klubu)
  3. Dzięki koledzy za opinię . A co myślicie o 2x Tetra Tec (upieram się przy nich bo pracuje u mnie już w jednym akwa i jestem zadowolony a poza tym łatwiej póżniejdokupywanie el.eksp.do jednego rodzaju a nie na przykład do trzech [/b]
  4. planuję z tatą uruchomienie kolejnego zbiornika (240l)chciałbym zastosować 2xTetra Tec lub 1 jakiś o dużej wydajności a wyeliminować wewnętrzny(łatwiej będzie pochować instalacje) - co WY na to? :oops:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.