zamówiłem już koszulkę o rozmiarze XL dla siebie ale najważniejsza sprawa to koszulka klubowa dla Pawcia (to On jest członkiem Klubu) moje pytanie czy jest możliwość zamówienia rozmiaru dziecięcego na 140cm.Jeżeli jest taka możliwość to proszę o info. jaka jest procedura dokonania takiego zamówienia.
Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów
Henryk (tata Pawcia-potencjalny członek Klubu)