Domyślam się, ze zaraz zostanę zjedzony za nienaturalne ustawienie kamieni, ale mi się tak podoba i mam sklejone wszystko silikonem(zrobiła się z tego jedna bryła, nie rozdziele już tego, a musiałbym skrobać silikon z kamieni)
Uprzedzając pytania jak to można trzymać molinezje z pyszczakami od razu odpowiadam, ze sam tego nie pojmuję, ale ta molinezja ma bardzo ciekawy charakter. Źle się czuje w akwarium 100l natomiast z pyszczakami czuje się rewelacyjnie, gania pyszczaki jak szalona nawet ma swoją grotę do której żadne pyszczaki nie wpływają, odnoszę wrażenie, iż zachowuje się jak samiec alfa, jest już z nimi sporo czasu, kompletnie nic zlego się jej nie dzieje