ile jeszcze trzeba czekać???, zrobilem dzisiaj ponownie testy kropelkowe zoolek....mija już 3,5 tygodnia od startu:
NH3- bez zmian - 0
NO2 - 0,1-0,2 (kazdy widzi kolory inaczej) chyba ciut wzrosło.
NO3 - bez zmian ~20-30.
nie wiem czy tez dobrrze wszystko robie...na początku lałem bakterie, światło w ogóle wyłączone;
podmian wody tez nie robie, jest tylko filtr grzałka i czekanie....tylko ile;
chce zarybić Saulosi 2+8, wiec kiedy mozna wpuszczać?