Jump to content

337l z korzonkiem ;)

eljot
 Share


150x45x50 Mały update aby być trendy ;) dodany korzonek. Fotka dość kiepska ale coś tam widać ;) Kubeł Unimax 250 profesional Filtracja narurowa dwa korpusy, pompa OMI 25-60 + dwa cyrkulatory Oświetlenie halogeny led 2x10W zimne Tło; tył i boki czarne PCV Dno; piach kwarcowy różnej granulacji Dekoracje; serpentynit + korzonek Obsada Metriaclima sp. elongatus 'Chewere' 1+3 Metriaclima estherae 'Red Red' 1+2 Labidochromis perlmut 'Higga Reef' 1+4 Sciaenochromis fryeri 'iceberg' 1+1


From the category:

Akwaria

· 3,295 images
  • 3,295 images
  • 6,732 image comments

 Share


Recommended Comments

Bardzo podobają mi się: skały, ich ułożenie, refleksy świetlne, fajny efekt większego spadku podłoża z lewej strony (w porównaniu z prawą). Co ewentualnie bym zmienił - piasek na zwykły żółty, no i to bycie trendy;)(chociaż ja wiem?)

Link to comment

Tom piach jest zwykły szary, niestety mój aparat i umiejętności licho wypadają przy tak słabym świetle jakie dają naświetlacze LED, a nie chciałem używać lampy. Hari na tle to refleksy, właśnie chodziło mi o to aby je pokazać na focie i mi się jak tako udało ;). Przy HQI refleksy są mniejsze ale dochodzą extra promienie "słoneczne" przebijające się przez taflę ;).

Link to comment

Jakim aparatem robisz zdjęcia eliot ? No i jeżeli chodzi o ten piach to aparat nie daje rady z tzw. rozpiętością tonalną ( zresztą mój też;) ) stąd piach jest mocniej prześwietlony niż reszta zbiornika. A twoje oko radzi sobie z tą rozpiętością i widzisz to w takich kolorach czy odcieniach jak trzeba.

Link to comment

Stan robię fotki Pentax'em K-x z kitowym obiektywem, może coś doradzisz laikowi, bo z lampą jako tako ale przy słabym świetle kiszka :confused:

Link to comment

Będziesz eliot na spotkaniu to po gadamy , może coś poradzę ( ja tez amator) \. Pytałem o aparat bo widać na piachu lekko ,,cyjanę", a właśnie często i gęsto nikon tak ,,maluje" i pozostaje tylko to pohotshopem zlikwidować. Sprzęt jest ważny przy fotkach akwarystycznych i tego sie nie przeskoczy. Mnie dobija fakt, że mój nikon nie ma CLS i po ptokach robienie zdjęć z lampą bez gorącej stopki.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.