Jump to content

Akwa 450 L- tombud tank


tombud
 Share


Akwa 450 L- tombud tank 150 x 50 x 60 Obsada: Metriaclima Msobo Magunga 2+3 WF plus 2 młode samice F1 Metriaclima Zebra Gold Kawanga 2+3 F1 Pseudotropheus Demasoni Pombo Rock 1+3 oraz jeden maluch(planowane dołożenie demasoni)


 Share


Recommended Comments

1pysia1 z niecierpliwością oczekuje na zdjęcia twojego 112 litrowego zbiornika. Takie sobie to możesz napisać jak będziesz miała się sama czym pochwalić, a galerie masz jak na razie pustą.

Link to comment

Moją 112 ke oceniam na 2 gwiazdki :-) a więc nie ma co wstawiac dopiero tutaj zobaczyłam jak piękne można zrobić akwarium to postarm się je ładnie zrobić . Dostałeś sredia ocenę bo jednak wśród najlepszych fotek twoja wydała mi się gorszą to chyba nie jakiś dramat

Link to comment

No dokładnie !!!! Tombud ma rację !! Masa komentarzy które wstawiłaś i to przedziwnych , a raptem jedyne czym możesz się pochwalić to dwoma postami i pustą galerią. Chyba to jest jakiś przerost formy nad treścią, żeby aż tak ostro kmentować to trzeba czymś sie samemu pochwalić bo inaczej wygląda to na trolowanie.

Link to comment

Tutaj to już pan przesadzil zaglosowalam na wszystkie najlepsze zdjęcia dałam chyba dwie czy trzy trójki bo uważałam że Zdjęcia są gorsze a ryby i akwaria średnie. Dziwne komentarze to ten i ta 4 źle wykadrowane wgmnie zdjęcie pyska ryby ? Może pan zrobi same 5 ki skoro jest pan tu kierujacym i zakaze głosować komuś nowemu ? Wg mnie taki post jak pana zniechęca do waszej organizacji bo to co pan pisze jest aroganckie i świadczy o panu źle.

Link to comment

Nikt Cię tu nie obraża i nie podważa twojej wiedzy. Po prostu pochwalisz się w przyszłości zdjęciami swojego zbiornika, swoich ryb i wtedy zobaczymy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.