Jump to content

Po 4 miesiacach

Sir_Yaro
 Share


Pojemność: 375l Wymiary: 150/50/50 Filtracja: Unimax 500, Hydroponika Oświetlenie: 4x24W Aquarelle 1x8W power-glo Podłoże: piasek dla kota Dekoracje: kamienie light pagoda + tło AquaTerra malawi + kamulce z nad morza Obsada: - 18x Ps saulosi, 8x Ps. socolofi albino


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Na plus->tło,tło,tło i nic więcej(obsada jeszcze :P).Åšlimaki i rośliny nie z tego świata.Przydałoby się więcej kamieni i więcej kryjówek dla mbuny.

Link to comment

Dla mnie SUPER TŁO :!: :!: :!: Te kolorowe roślinki po lewej stronie,muszle,ślimaki...na NIE :!: :!: Poza tym za mało skał,a co za tym idzie brak kryjówek dla pyśków. Ja bym nad tym popracował. pozdrawiam :)

Link to comment

O! Ta skalna ściana robi wrażenie, obojętnie czy robiona czy kupna, oświetlona bardzo nastrojowo. Baniak jest jeszcze młody na pewno coś się zmieni, kolory się wymieszają i stonują i będzie cieszyć oko jeszcze bardziej.Takie muszle w akwa typu kawałek Malawi to dość rzadki widok,ale to już wg gustu.Roślinność wygląda trochę jak z innej bajki, kamienie mogłyby być większe - więcej kryjówek.. ale i tak kawałek solidnej roboty.Duży plus za nieprzesadzoną obsadę.

Link to comment

Bardzo ładne :) akwa plus za to że(moim zdaniem) jest inne, od wszystkich, już oklepanych i nudnych wystrojów. :( które są tu prezentowane. nigdy nie nurkowałem w J.Malawii, ale sądzę że są tam "zdechłe ślimaki" :mrgreen: i jeśli się to koledze podoba to ok. gratuluję pomysłu i życzę powodzenia :wink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.