Jump to content

Malawi Vanye v1.0

Vanye
 Share


Pojemność 240l. Wymiar 120x40x50 Filtracja: 2xJBL e900 jeden biolog z ceramiką drugi mechanik z gąbkami Oświetlenie: AquaGLO 30W Podłoże: piasek kwarcowy + kwarcyty Tło strukturalne Wromak Malawi Obsada: narazie startówki a potem Auratus + Maingano Pierwsze zdjęcie w galerii, akwarium zalane miesąc temu. Już prawie dojżałe. W ciągu miesiąca wpuszczam docelową obsadę.


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

witam co do planowanej obsady , to będą dwa melanochromisy, nie wiem czy krzyżówki nie wyjdą ? maingano może zostać zdominowany pozdrowił :D

Link to comment

Obsada polecana nie jeden raz na forum. Zobaczymy jak coś będzie nie w porządku bedę się martwił potem. Zbiornik trochę różowy bo światło AquaGLO i tło ma dużo barwy czerwonej. Będzie jeszcze zmiana światła na PowerGLO może będzie ładniej.

Link to comment

Mam już zamówioną PowerGLO więc pobawie się w kombinacje tych dwóch świetlówek. Pokrywa Diversy daje dużo możliwości ustawień oświetlenia.

Link to comment

Mam już zamówioną PowerGLO więc pobawie się w kombinacje tych dwóch świetlówek. Pokrywa Diversy daje dużo możliwości ustawień oświetlenia.

Link to comment

Tak jak kolega wyżej opisał, jak dojdzie glon będzie fajny klimacik .Co do obsady, ja z powodzeniem trzymam obydwa melanochromisy i konfliktów nie ma.

Link to comment

Z całą pewnością obsada ta nigdy nie była polecana na forum. Dwa melanochromisy to nie jest dobry pomysł, bo dominujący samiec (pewnie auratus) również samce drugiego gatunku będzie traktował jako rywali. Druga sprawa krzyżówki.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.