Jump to content

600 litrow mbuna

Mcbazo
 Share


Pojemność 600L Wymiary 200x50x60 Filtracja Tetra Ex1200,Fluval 305-biologia Mechanika Resun 1500l/h,AquaClear70 Oświetlenie T5 1x28W-115cm Podłoże piasek30kg+żwir o granulacji 1-3mm-20kg Dekoracje serpentynit 150kg Obsada: Pseudotropheus Saulosi 2+7 Pseudotropheus Acei N-gara 1+2 Pseudotropheus Wiliamsi 2+4 Melanochromis Chipokae 2+4


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Kurna felek musze zobaczyć to cudo!!!!!!!! Albo wiem; poprostu weż pod pache i przynieś jutro do roboty postawimy na ladzie, dopiero by było gdyby ktoś zamówił sushi.

Link to comment

Rosnie valiseria.Fotka wrzucona tak na szybko zeby jeszcze po drodze do finalu cos pozmieniac w razie jakichs uwag.

Link to comment

Noo, Panowie brakuje mi tu, jakby to nazwać twórczego polotu i finezji, której można by się po Was spodziewać, ba, nawet od starych wyjadaczy wymagać... :) Gabaryty wanny i zastosowanie mojej ulubionej serpentyny predysponują do dekoracyjnego szaleństwa, a tu wszystkie kamienie stoją jak na defiladzie, a większość z nich mniej więcej jednakowej wielkości. Przydałby się chaos i zróżnicowanie. Dla odmiany Acei wskazany byłby jakiś korzeń. Dlaczego ich liczebność tak niewielka? Jakieś obawy? ;) Gratuluję decyzji hodowli Chipokae. Pozdrawiam.

Link to comment

No to troche od siebie.Fota robiona 2 dni po zalaniu baniaka i wrzucona po to żeby po jakichś sugestiach jeszcze coś zmienić. Husar wiem że Acei mało ale robie wszystko żeby dokupić,temat korzenia to na tym forum temat rzeka ale ....Za kilka dni wstawie kolejna fotke z e zmienionymi kilkoma rzeczami.

Link to comment

No, to nie mogę się doczekać. Dla mnie to miła odmiana patrzeć na tak duże akwa, gdzie i możliwości tworzenia obsad jest tak wiele oraz kombinacji dekoracyjnych bez liku. Nie to, co w mojej wanience, gdzie trudno o aklimatyzację większego, ciekawego gatunku i gustowny aranż. Tym bardziej zazdroszczę ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.