Jump to content

malawi 500l

Guest
  • 2,648 views
 Share


500 l 200/50/50 unimax 700 + 2x wewn 2000l/h aqua glo 36W piach kwarcowy piaskowiec żółty szyby boczne i tylna pomalowane od zewnatrz czarnym lakierem matowym 6 dimidiochromis compressiceps 1+1 nimbochromis venustus 4 nimbochromis livingstonii 1+1 aulonocara red rubin 1+1aulonocara fire red 2 sciaenochromis ahli 1+1 placidochromis electra 2+2 copadichromis borleyi i gościnnie 1+1haplochromis obliquidens ryby młode około 10cm, do redukcji jak podrosną, zastanawiam sie co zostawic, moze jakies propozycje na "żywo" nie jest tak ciemno po bokach, zamówione już są 2 świetlówki power glo 20W, zobacze jak będzie wtedy wyglądało, byle nie straciło mrocznego klimatu http://img687.imageshack.us/img687/4020/dsc02826edited.jpg


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Wszystko gicio...tylko 3 pierwsze gatunki z twojej listy - jako minimalne akwarium dla pary mają (200cm długości) niby jest, ale ryb jest więcej niż para.;)

Link to comment

Podejrzewam, że w rzeczywistości nie jest aż tak ciemno, a jedynie nastrojowo - mrocznie :wink: I o to w tej bajce zwaną Malawi chodzi, i to się podoba... Jak na Non Mbunę sporo gruzu, ale ładnie zaaranżowany i to niewątpliwy atut tej wanny. Obsada - no cóż, nie chcę Ci nic sugerować. Obserwuj swój basen oraz jego mieszkańców, a sam podejmiesz trafną decyzję. Nic tak nie zwiększa naszej wiedzy jak własne doświadczenia. Powodzenia. Pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.