Jump to content

450l


450l. 150/50/60 zew.JBL e1500+eheim 2215(biolog,sama ceramika)UV-C 9W wew.AT203+koralia 4 ośw.2x54W przód AM reef white 15k,tył AM reef white 10k, nocne-niebieskie zimne katody grys bazaltowy,wapień,piaskowiec,tło strukturalne Obsada:Metriaclima msobo magunga 4+3(młodzież)


From the category:

Akwaria

· 3,321 images
  • 3,321 images
  • 6,797 image comments


Recommended Comments

Perez666

Posted

Dojdzie jeszcze z 15-20 kg grysu i jeszcze jeden cyrkulator.Zaczyna się glonik pojawiać.Oceniajcie! :mrgreen:

szulo

Posted

Ten grys nie naturalnie wygląda. Reszta oki

Perez666

Posted

Przy ciemnym podłożu ryby są odważniejsze,lepiej eksponują kolory,światło nie bije po oczach.No i baniak staje się mroczniejszy :twisted: Teraz zdecydowanie lepiej to wygląda a niżeli z białym podłożem , ale to tylko moje zdanie nie każdemu musi się podobać :P

peterek

Posted

A mi sie podoba :wink:

nabe

Posted

Bo ponieważ podłoże jak dla mnie dośc kontrowersyjne,jakieś takie wulkaniczo-górnicze.Ale duży plus za całość, bardzo estetycznie zaaranżowane. Chociaż ja bym poprzewracał to co stoi ;)

klub-malawi.pl

Posted

Akwarium mi się podoba jest OK :!: Jedynie to ciemne podłoże......nie pasuje mi :!: ale to moje zdanie :mrgreen:

klub-malawi.pl

Posted

Kolego, struktura w Twoim akwa skosem i opadającym z lewej do prawej kamieniem przypomina tło Kolegi Wentyla. Gdybym mógł doradzić, w celu podkreślenia tego ciekawego rozwiązania, ustaw kamienie w podobny sposób, a wszystko będzie wizualnie współgrać. A gdy już zarośnie, trudno będzie się oprzeć wrażeniu naturalnej całości. Pozdrawiam.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.