Jump to content

240litrow

ibanez
 Share


Pojemność : 240 litrów(120x40x50) kamienie łupek , piasek kwarcowy , roślinka anubias (zarośnięta glonami), tła brak ( za akwarium ścianka z kamienia dekoracyjnego z marketu ) , filtry : fluval 4 + eheim 2215 ,grzałka jager, oświetlenie : T5 39w x 2 power glo + life glo oraz oświetlenie nocne , obsada przed redukcją : rdzawe 10 + saulosi 12.


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Jeżeli mam być szczery to nic, a nic mi się nie podoba. Wszystko na wierzchu (filtry, grzałka) i do tego ta ściana... ...porażka jak dla mnie.

Link to comment

e czy ja wiem czy taka porażka? to, że akwarium o tych wymiarach (40cm szer) nie ma tła wewnętrznego i widać to co jest za nim daje mu 1 niezaprzeczalną zaletę - przestrzeń optyczną. I być może właśnie o to chodziło właścicielowi, sam miałem takie akwarium i wydawało się płaskie nawet z tłem zewnętrznym. Dorzuciłbym więcej dużych kamieni.

Link to comment

Akwa jest ok :!: ALE... 1-daj jakieś tło nawet czarna folie 2-kamieni więcej i wyżej 3-zamaskuj sprzęt. Zobaczysz będzie od razu lepiej.. :mrgreen:

Link to comment

Ładnie, czysto, estetycznie ale... masz tu Kolego dwóch sztandarowych Mbuniaków, a kamieni i kryjówek jak na lekarstwo... Szkoda, iż fakt dekoracyjności wanny wziął górę nad jej funkcjonalnością dla Twoich podopiecznych. Jak dla mnie, zbyt sterylnie. Osprzęt na wierzchu, brakuje mi tu finezji. Patrząc na fotkę, odnoszę wrażenie, że to owa ściana ma być w centrum uwagi... Powiem więcej, mnie to przypomina akwa typowo biurowe... Szkoda. Pozdrawiam.

Link to comment

Dzięki za komentarze.Z większością się zgadzam i przy zakładaniu kiedyś mam nadzieje większego zbiornika z nich skorzystam.

Link to comment

Nie przesadzajmy, widziałem już gorsze zbiorniki. Kisor ma rację - tło nie zajmuje miejsca w akwa, a jeśli się nie podobają te "cegiełki" to można przecież dać folię albo brystol. Kamienie też można szybko szybko dołożyć. Ważne jest to, że jest sprzęt, dobra obsada, fajnie świeci :P Popraw te parę rzeczy i będzie dobrze ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.