Jump to content

kolejna odslona..

lkostekl
 Share


390l 130/60/50 eheim 2028, atman at-203, narurowiec na pompie Grundfos 25-40 + korpus 2x przed i za pompa z nawinieta wluknina (paski) polecam lepsze od org wkladów, świeci SYLVANIA GROLUX 8500K. grys dolomitowy, piaskowiec, Obsada: 1+2 M.estherae red-red 1+2 L.trewavasae 1+2 M.greshakei 1+2 msobo magunga 5x P.demasoni 1..... świderków


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

kolejna odslona mojego akwa co Wy na to? Jak wyżej wspomniałem narurowiec działa na standardowych paskach z włukniny które nawinięte na trzpień działają dużo dłużej od standardowych wkładów do korpusów - polecam gdyby miał ktoś problemy z zapychaniem się instalacji. Co do obsady to w planie odłów redów a tak to jest w miarę spokojnie :) sugestie i porady mile widziane :) pozdrawiam.

Link to comment

To zmień jeszcze nazwy na Metriaclima... Btw Metriaclima greshakei i L.trewavasae są zbyt duże na ten baniak.I uzupełnij haremy.Wystrój ładny,troszkę sprzęt widać ale ogólnie na 7 :wink:

Link to comment

zmienione ;) co do Metriaclimy to fakt do Maylandii jej jeszcze troche brakuję a mnie mózg wyłączyło w nocy przy wrzucaniu fotki :) pzdr

Link to comment

wlasnie czytam na temat nazewnictwa i zglupialem ale sie doksztalce sorry Sensei.. Zwykle redy jak się w takim razie zowią? bo ile stron otwieram tak co user to inna nazwa.. poprostu :shock:

Link to comment

Może to wina fotki ale wygląda to tak jakby kamienie odebrały całe miejsce do pływania, a może to bardziej efekt dużych ryb w przykrótkim zbiorniku :?

Link to comment

macie racje, tego pomaranczowego bydlaka z prawej dzis wyciagne bedzie im luzniej.. Btw jak je układałem to rybcie były zdecydowanie mniejsze. Obsada jak narazie się dogaduję a zbiornik nadrabia swoją głębokością kosztem 20cm długości ale tego już nie zmienię :(

Link to comment

To tak zawsze się wydaje że 4 cm rybki jak będą nawet 2 razy dłuższe to i tak będzie spoko. Ale chyba większość z nas zapomina że ryba oprócz długości rośnie też w szerz i w efekcie dorosła ryba jest 4 krotnie większa niż zakładaliśmy na początku :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.