Skocz do zawartości

Problem z wodom i filtrem proszę o pomoc:(


marek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem sobie pierwsze akwarium w zyciu wszystko robiłem tak zeby było ok ma one wymiary,

150x50x60 oczywiście malawi do ktorego wsypałem piasek kwarcowy i dałem wapien filipinski wszysto było ok i nawet woda sie robiła czysta ale pan w sklepie doradził mi abym dodał sobie do wody krystalizator wody tez tak zrobiłem nie pamietam jaki dodalem ale wiem ze lepszy akwariu mam od czwartku i na poczatku jak to dodałem to woda zrobiła sie biała i nic nie bylo widac dziś juz jest wtorek a woda nie jest taka jak np w zoologicznym mam filtr Filtr zewnętrzny Eheim Professionel 3 2075 i nie wiem czy to moze byc wina filtra bo pan w zoologicznym powiedział mi ze moze filtr zle oczyszcza juz sam nie wiem co robic a za bardzo nie chce sie pytac tego Pana bo chyba sam sie na tym nie zna proosze o pomoc co mam zrobic aby woda w akwarium była czysta i mam drugie pytanie co daje wegiel aktywny ktory sie kupuje do filtra i do ktorej czesci do wkladu go wsypac mam jeszcze jedno pytanie czy warto kupić filt uv i jaki i jak sie go montuje z gory dziekuje za odpowiedzi i jezeli ten post jest w złym dziele to prosze go o przeniesienie . Pozdrawiam czekam na odpowiedz:) Mam nadzieje ze pomozecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.