Skocz do zawartości

Moje 240l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,

od dawna moim małym marzeniem było założenie akwarium, a że akurat miałem troche wolnej gotówki postanowiłem je zrealizowac.


podłoże, korzeń, kamyki, osprzęt:

62bd4a14718c8746.jpg




No i zrealizowałeś marzenie - wyszło akwarium roślinne z tak siedmioma gatunkami roślin i korzeniem.

Niestety będziesz musiał albo zmienić forum albo wystrój baniaka bo jesteś na forum Malawi gdzie królują pyszczaki.


Jeśli uparcie wpuścisz tam pyszczaki prawdopodobnie po tygodniu akwarium powróci do tej załączonej fotki nr2.

Popatrz na naszą galerię poczytaj FAQ i przemyśl temat.

Jeszcze nie wszystko stracone możesz zacząć od początku wywalając wszystko na chwilę i podkładaając na dno spienione pcv pod kupy kamieni by nie stały na szkle.


Z lewej strony widzę jakieś dodatkowe 30cm ściany na baniak 150cm:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrealizowałeś marzenie - wyszło akwarium roślinne z tak siedmioma gatunkami roślin i korzeniem.

Niestety będziesz musiał albo zmienić forum albo wystrój baniaka bo jesteś na forum Malawi gdzie królują pyszczaki.


Jeśli uparcie wpuścisz tam pyszczaki prawdopodobnie po tygodniu akwarium powróci do tej załączonej fotki nr2.

Popatrz na naszą galerię poczytaj FAQ i przemyśl temat.

Jeszcze nie wszystko stracone możesz zacząć od początku wywalając wszystko na chwilę i podkładaając na dno spienione pcv pod kupy kamieni by nie stały na szkle.


Z lewej strony widzę jakieś dodatkowe 30cm ściany na baniak 150cm:D




w takim razie raczej musze zmienic forum:DD chciałem usunąc wątek ale nie umiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie raczej musze zmienic forum:DD chciałem usunąc wątek ale nie umiem


ależ nie usuwaj - pozostaw dla innych młodzianków :D by wiedzieli jak nie należy spełniać pyszczakowych marzeń o nowym baniaku.:(


Zapewne myślałeś o pyszczakach z Malawi tylko tak niefortunnie zacząłeś - jak pisałem da się naprawić no i baniak warto by było zastartować:D tydzień miele a woda mętna.

ale nie namawiam sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik3x - nie poddawaj się! Zacznij od poczytania FAQ, potem pytaj - koledzy na pewno pomogą i podejdź do tematu jak trzeba. Każdy pasjonat pyszczaków jest tu mile widziany, byle nie bał się konstruktywnej krytyki. Gwarantujemy, że wtedy dopiero spełnisz marzenie...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.