robinqaz

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Moje akwarium
  150x50x50 Mbuna
 1. Wymarzone malawi 260 aquael

  Przyklej sobie termometr na bocznej szybie na dole, po co ma być na pierwszym planie Falownik też bym dał z tyłu - bliżej tła
 2. 240L Saulosi oficjalnie wystartowało!

  Ja bym wziął 1500. W 375l (150cm) przy pełnej mocy 2000 jest wirówka
 3. Tło aqadecor 150x50

  1. Czy tło z tyłu jest płaskie? 2. Czy da się je jakoś wycinać na wloty i wyloty filtra? 3. Wymiary podajemy wewnętrzne do wzmocnienia górnego? 4. Ten rysunek przysłali Ci po zamówieniu? 5. Jaki czas oczekiwania? 6.Ile celny zgarną?
 4. Cześć. Zostałeś wywołany, możesz się wypowiedzieć ;)

   

 5. Czy widział ktoś takie tło na żywo? https://aquadecorbackgrounds.com/3d_background/a-models/model-a25/ Na filmach wygląda rewelacyjnie. SedmiVideo_VP8.webm Dostałem wycenę: Model A25 Internal Length: 150 Cm Internal Height: 50 Cm Side panel: Left Side panel width: 50 Cm Filtration Type: External Filter (Canister) Additional Bottom Rocks: 0 Additional Overhanging Rocks: 0 The total price, including shipping is 310 euros. Additional bottom rocks are 30 euros each, and overhanging rocks are 20 euros each, and if you selected any of these, they are already included in the price. Co sądzicie? (o cenie nie dyskutujemy )
 6. Nowy gatunek w Malawi by Piotr II

  Gdzie można kupić Copadochromis Borley Kadango ? Bo coś mi google nie znajduje.....
 7. Zapadnięte brzuchy ryb kolegi robinqaz

  Dziękuję, tak zrobię, chciałbym wiedzieć czy to pokłosie leczenia, czy coś nowego...
 8. Zapadnięte brzuchy ryb kolegi robinqaz

  Mogę już powiedzieć, że Acei doszły do siebie po Protocaps M. (dawka 3 dni - podmiana wody 50% po 5 dniach powtórka ) ale....... ....zauważyłem u Yellow i Maingiano (pojedyncze sztuki) długie białe ciągnące się odchody, czy to skutek działania leku? Organizm pozbywa się pasożytów?
 9. Zapadnięte brzuchy ryb kolegi robinqaz

  Żadnych zgonów od początku kuracji, dziś podmiana 40% wody i za 5dni powtórka. Acei coraz żywsze
 10. Zapadnięte brzuchy ryb kolegi robinqaz

  Zastosowałem Protocaps M. Acei mimo, że nie wyglądają najlepiej, mam wrażenie, że stały się żwawsze. Albo leki i ziółka pomogły, albo przed śmiercią lepiej się czują Wlewać jeszcze herbatane?
 11. Zapadnięte brzuchy ryb kolegi robinqaz

  Dziękuję za podpowiedzi. Acei spisuje na straty. Priorytet to pozostałe. A na weekend to czosnek, sól? Coś musze zrobić zanim załatwię wymienione przez was medykamenty. W szafce mam Protocaps M Zooleka i przeterminowany 8 mcy. Capisol (nieotwierany)..... Co robić?
 12. Zapadnięte brzuchy ryb kolegi robinqaz

  Coś udało mi się na szybko nakręcić.... Na ziółkach pewnie daleko nie popłyną.... 20170908_170036.mp4
 13. Zapadnięte brzuchy ryb kolegi robinqaz

  Czy jest sens namoczyć pokarm w tych lekach i podawać wszystkim rybom? Niestety brak warunków na łowienie, czy przenoszenie biologii... Na dzień dzisiejszy pływają w ziołach i z tego co widzę acei coraz gorzej wyglądają i pewnie niedługo padną
 14. Wysyp glonów

  Mnie z kolei nie podobają się glony, więc czyszczą je Helmety. Mam dużego anubiasa i dzieje się tak samo jak u kolegi @adi . Jest inna rada w malawi niż zakup nowej czystej rośliny?