Jump to content

drobna zmiana aranżu i nie tylko ;)


eljot
 Share


150x45x50 . Fotka dość kiepska ale coś tam widać Kubeł Unimax 250 profesional Filtracja narurowa dwa korpusy, pompa OMI 25-60 + dwa cyrkulatory Oświetlenie HQI 70W 8800k Tło; tył i boki czarne PCV Dno; piach kwarcowy różnej granulacji Dekoracje; serpentynit + korzonek+nurzaniec

  • Like 1
  • Dziękuję 1

 Share


Recommended Comments

A rybkami mógłbyś się pochwalić? Coś widzę tam znajomego, a coś nawet bardzo znajomego:D Bym zapomniał o kamieniach - Eljot, Tobie też muszę wyjąć - z prawej strony zostawiłbym tylko dwa największe.

Link to comment

Zgaduj zgadula [IMG]http://forum.klub-malawi.pl/galeria/images/smilies/confused.gif[/IMG] A tak na poważnie : [B]Protomelas taeniolatus 'Boadzulu' - Red Empress 1+2 [/B][B]Otopharynx tetrastigma 1+2 [/B][B]Sciaenochromis fryeri 1+1 może będzie Icek [IMG]http://forum.klub-malawi.pl/galeria/images/smilies/rolleyes.gif[/IMG] Placidochromis phenochilus 'gissel' 1+3 i microyelowki [IMG]http://forum.klub-malawi.pl/galeria/images/smilies/icon_cool.gif[/IMG] -------- [/B]Z prawej to krailna Yellow i cyrkulatorów i wielkie dziury [IMG]http://forum.klub-malawi.pl/galeria/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG]

Link to comment

nie było źle, ale teraz mi się bardziej podoba... dobrze, że wróciłeś po gissleki...

Link to comment

Eljot - w temacie "wyjmowania kamieni" jesteś dosyć "oporny". :) Zastanów się w takim razie chociaż, nad przełożeniem kamyczka narożnego (prawego, przy szybie frontowej) na środek, z tyłu. Jak byłby przy ścianie tylniej dosunięty do prawej grupy, to: 1/ ograniczyłby widoczność styku płaskiego tła z podłożem 2/ wytworzyłby coś w stylu alei lejdejskiej (on z prawej strony, roślinki z lewej) PS. A akwarium, nawet tak jak jest, i tak mi się bardzo podoba:)

Link to comment

Tom dzięki za radę ale nie ma szans, za tym kamieniem schowany jest cyrkulator. Dołożenie w proponowanym przez ciebie miejscu czegokolwiek zaburzy cyrkulację w baniaku, już testowałem. -------- Ten duży płaski kamień ma za zadanie obrosnąć glonem (już był ale musiałem go obrócić) i służyć jako ekstra paśnik ;). Poza gisselkami i fryeri cała reszta lubi poskubać.

Link to comment

Trawsko świeżutkie ale we wcześniejszej 240-tce rosło jak najęte [URL]http://forum.klub-malawi.pl/galeria/index.php?n=2145[/URL] a nawoziłem od czasu do czasu Tetra PlantaMin .

Link to comment

Dzięki, mam coś innego, ale jeśli nie pomoże, to kupię tetrę. Zależy mi na "trawie" również ze względu na tetrastigmy, chciałbym im stworzyć chociaż małą namiastkę ich naturalnego otoczenia.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.