Skocz do zawartości

Hodowla Malawi Tanganika Pana Darka Gaży


darkon

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2018 o 21:27, radecki napisał:

Można wiedzieć jak długo czeka się na ryby ? w sensie jak wygląda proces od zamówienia do otrzymania ryb, ile czasu itd ?

W moim przypadku około m-c, ale było to spowodowane panująca pogodą (mróz) Proponuję skontaktowac się z P Darkiem (najlepiej telefonicznie tel jest na stronieTanganikaMalawi) prześle aktualną ofertę i dogadacie się. W każdym razie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W zeszłym tygodniu, miałem okazje być u Pana Darka...

poznalem jego rodzine, wszyscy bardzo życzliwi i pozytywnie zakręci na tle ryb...

bardzo mili ludzie...

jego rady bezcenne.

pomogl dobrać obsadę... (Przede wszystkim inna niż obecnie modne, hary, soulusi i  rdzawe ;-))

na odchodne otrzymałem troszkę materiału biologicznego z jego hodowli, tak aby mój zbiornik szybciej dojrzał... :-)

oczekuje z niecierpliwością zamknięcia cyklu azotowego p, bo ryby już na mnie czekają ?

 

polecam wszystkimi!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Również bardzo polecam p.Darka. Świetny kontakt, profesjonalne doradztwo w wielu kwestiach w tym o żywieniu. Rybki piękne, super zaaklimatyzowały się. Wysyłane w trasę przeszło 400km do Lublina bez najmniejszego uszczerbku przetrwały, profesjonalnie zapakowane (nie sądziłem że tak rewelacyjne można ryby zapakować i zabezpieczyć na czas podróży) . Ceny konkurencyjne, miłe gratisy.

Polecam serdeczne

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu odwiedziłam pana Darka i jego hodowle. Robi niesamowite wrażenie! Wszystko co piszą na jego temat jest prawda. Jest to człowiek bardzo życzliwy, z pasja. Przyjechałam po wcześniej wybrane przez siebie ryby a Pan Darek doradził trochę inny dobór gatunków aby było ładnie kolorowo i optymalnie jeśli chodzi o agresje. Rybki mam do dziś, pięknie rosną, nie chorują i ku mojemu zdziwieniu szybko się rozmnażają ? czasami się nawet złoszczę ze samice nie maja czasu rosnąć bo bez przerwy inkubuja ?? jestem świeżynka jeśli chodzi o doświadczenie z Malawi a Pan Darek udzielił mi tyle rad i wskazówek zarówno na żywo jak i telefonicznie, ze do teraz odpukać nie miałam z rybkami problemu. Gorąco polecam! ??

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Również Goraco polecam Pana Darka Gaże 

Około miesiąca temu zamówiłem Rybki przyjechały wybarwione,piękne i przedewszytkim zdrowe 

Świetny Konakt z Panem Darkiem,profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o żywienie i dobranie obsady

I Faktycznie to jest Zamiłowanie do Malawi A nie tylko zysk co u innych 

Polecam bo Naprawdę warto??

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.