Skocz do zawartości

Jak uruchomić JBL CP250?? !!!!!


PTB_PL

Rekomendowane odpowiedzi

probuje uruchomic ten filtr zewnetrzy, robie wszystko tak jak w instrukcji, odpowietrzam uklad a pozniej woda dochodzi do pewnego momentu w rurce odplywowowwej i sie cofa i przez to robi sie znow powietrze w rurce doplywowej. Jak uruchomić ten filtr!!!???? Mecze sie juz chyba ze 2 godziny i nic. Pomurzcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam filtr...ale u mnie akurat chodzi poprawnie pozatym że jest strasznie głośny. Sprawdź może rurki masz jakos poplątane, albo filtr jest za nisko (z tego co pamietam to max wysokośc na jaka podnosi wode to180cm). Pokombinuj cos w tym kierunku, jak nie pomoze to pisz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobny problem.

W akwarystycznym sklepie radziłem się sprzedawcy i też nie bardzo pomógł.

Ale rozmowie przysłuchiwał się gość już mocno zaawansowany wiekowo i doradził mi ten o to sposób:

Należy wyłączyć filtr z prądu. Wlać do niego niego wodę, a potem ustami zaciągać z rurki wylotowej aż poleci woda, Jak poleci to uruchomić filtr i będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy za rady, udało mi się już włączyć ten filtr i działa ok, niestety przepuszczał mi jeden zawór i musiałem jechać i kupić drugi nowy:( Mam ten sam problem co zamioculcas bo wkurza mnie to że ten filtr jednak jest głośny mimo wcześniejszych oświadczeń że tak w cale nie jest.


Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy za rady, udało mi się już włączyć ten filtr i działa ok, niestety przepuszczał mi jeden zawór i musiałem jechać i kupić drugi nowy:( Mam ten sam problem co zamioculcas bo wkurza mnie to że ten filtr jednak jest głośny mimo wcześniejszych oświadczeń że tak w cale nie jest.


Pozdrawiam!!



I powiem Ci że z jego głośnością nic nie zrobisz...trafiłes poprostu jakiś nieudany egzemplarz tak jak ja. Polecem wsadzic dziada w kartonowe pudło wypchane szmatami, wtedy filtr jest cichy i mozna spokojnie spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr ktory nie chce ruszyc, jak nie ma zadnych reczynch pompek (fluvale) to sie podlacza, zalewa woda, wlacza go, a potem w reke bierzemy filtr wewnetrzny, wkladamy go do akwarium, przytykamy do wlotu do filtra zewnetrznego i tloczymy tam wode, prosze mi wierzyc... przepchnie to bez problemu, pieknie odpowietrzy i zaoszczedzi wiele nerwow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem juz sobie ze wszystkim rade i jest git. DO zamioculcas przez 2 dni chodzil jak traktor a teraz juz jest cichutki i w ogole go nieslychac, trzeba wrecz przylozyc ucho do obudowy zeby dowiedzec sie czy pracuje :) sam nie wiem czym to jest spowodowane moze tym ze filtr jest niedokladnie odpowietrzony.


Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.