Skocz do zawartości

lukaszra

Użytkownik
  • Postów

    384
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszra

  1. ok rozumiem co do zasypania ceramika filtra to nalezy ja wsypac zamiast ktorejs warstwy czy moze w jakims konkretnym miejscu ?? apropos tematu watku czy cos jeszcze jest potrzebne z wyposa..?? kamienie juz mam zalatwione zastanawiam sie tylko miedzy piaskowcem a sempertenit-em.. poza wygladem wlasciwosciami sie roznia ?? jaka chemie potrzebuje jakis uzdatniacz napewno co jeszcze ??
  2. 1.a czemu ten wew senior to zly pomysl ?? czytalem ze sporo osob w srodku ma wlasnie tego seniora a na zew kubel /// 2.jaka ceramika zasypac?? pokazac mi linka np z allegro .... dziekuje wlanie tak planuje 10 ryb i koniec nic wiecej same kamloty ladne swiatlo i rybery nic wiecej
  3. witam Panie i Panów to moj pierwszy poscik suchajcie zaczynam zabawe z pysiami i mam pytanko co jeszcze bede potrzebowal poczytalem pare waszych watkow i suma sumarow pozamawialem juz pare rzeczy 1. akwa 120x40 x50 2. filtr zew tetra do 250 l 3. filtr wew aqua senior 4. nie wiem jaki rodzaj swietlowek wybrac hagen power i marine bedzie dobra kompilacja?? 5. malawi a lampa uv ?? chyba nie co ? 6. caly czas zastanawiam sie jak wy czyscicie ten sniezny piasek na dnie ze on jest caly czas tak czyszciutki ?? 7. czy saulosi to dobry wybor ?? chce miec tylko jeden gatunek i wlasnie zolto niebiesko mi sie marzy 8. udalo sie komus rozmnozyc saulosi ?? czy ciezka sprawa 9. stosunek samcow do samic na moje akwa ?? 10. da rade wogole odroznic mlode osobniki ?? narazie tyle bede bdzo dzwieczny za odpowiedz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.