Skocz do zawartości

halabala

Użytkownik
  • Postów

    232
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez halabala

  1. poprawiłem 2 wieksze wewnetrzne kamienie
  2. Witam ponownie chcialem zapytac co sadzicie o takim ustawieniu kamieni, wiem ze to mi ma się podobac ale to moj pierwszy na dodatek tak duzy zbiornik wiec wszystko robi wrazenie i ciezko cos sensownego wybrac
  3. Mam już kolejne kamienie, teraz szorowanie wyparzanie i kolejne próby. Jeszcze raz wszystkim dziękuję pozdrawiam i mam nadzieje ze do usluszenia w innych tematach. To forum jest ogromnym źródłem wiedzy bardzo się cieszę że tu trafiłem hej
  4. Dziękuje za cenne rady, start przesunę o kilka dni. Hilux pisząc : "...a do filtra daj wate..." miałeś na mysli własnie filtr z ceramiką, może moje pytania są smieszne ale nie miałem nigdy stycznosci z akwarystyką to jest mój pierwszy zbiornik
  5. Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum czytam uważnie już ponad miesiąc wasze cenne rady dzięki którym o wiele łatwiej jest zacząć przygodę z malawi. postanowiłem zakupić standardową 240-stkę (120x40x50). Filtr biologiczny Aquael unimax 250 professional+prefiltr eheima na zasysie, wkłady 2 litry ceramiki Aquael Bioceramax 1200 i gąbki z pakietu mediów dołączonuch do filtra. Jako filtr mechaniczny postanowiłem kupić Aguael circulator 2000+ prefiltr eheim.Tło czarne folia samoprzylepna, kamienie standardowe otoczaki z pola (u nas tego pełno). Do utrzymania temperatury grzałka eheim thermocontrol 150wat.Tyle co do sprzętu mam nadzieje ze sprosta wymaganiom. Dzisiaj dojdzie piasek dolomitowy retne 1-1,5mm i będę mógł powoli startować według szablonu Pana Henryka. Może nie powinienem w tym temacie pytać ale bardzo ciekawi mnie wasza opinia na temat ilości kamieni,chciałbym żeby rybki (mbuna) choć trochę miały zbliżone do naturalnego podłoże. Z Góry dziękuję za wasze opinie i cenne rady. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.