Skocz do zawartości

vit

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

10

O vit

  • Urodziny 21.08.1900

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Suwałki
  • Moje akwarium
    380 l

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Filtr przestał ssać wodę po czyszczeniu. Filtr został wyjęty z akwa i przeprowadziłem sprawdzenie poza akwarium. Postawiłem go na podłodze ,obie końcówki umieściłem w wiadrze z wodą , zalałem przewody i kubeł wodą i dalej to samo. Jeżeli stoi w pionie - nie działa , położę go - jest ok. dawniej jeżeli był zapowietrzony wystarczyło kilka razy nim potrząsnąć i działał. Myślicie że po prostu bierze gdzieś "lewe" powietrze? -- dołączony post: Magnes z wirnikiem też jest kompletny- chodziło o gumkę na trzpieniu w głowicy? Dodam jeszcze że jak włożę samą głowicę do wiadra to zasysa normalnie .
  2. Witam i dziękuję za komentarze do wątku. Filtr był czyszczony , odpowietrzony i nie jest niestety na gwarancji. Może ktoś miał taki przypadek . Podejrzewam że może to wina wirnika z magnesem .
  3. Witam Wszystkich. mam problem z fluvalem 404 . Otóż nie zasysa on wody mimo że sama głowica pracuje bez zarzutu. Jeżeli stoi on w pionie nie zsysa wody, dopiero jeżeli go położę jego praca jest bez zarzutu. nadmieniam że wszystko jest wyczyszczone , trzpień nie połamany, pokrywa wirnika również. Proszę o radę i z góry dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.