Skocz do zawartości

BedoKa

Użytkownik
  • Postów

    59
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BedoKa

  1. Takie rozwiazanie powinno zdac egzamin i do czasu zmiany zbiornika nie powinno rybciom zaszkodzic.Cieszy fakt, iz kolejny akwarysta zainteresowal sie tym pieknym i jakze rozmaitym biotopem i powodzenia w hodowli
  2. Jezeli ryby beda mlode i co najwyzej rok w tym zbiorniku to mysle, ze takie rozwiazanie przejdzie.Konieczne bedzie jednak jak najszybsze zastapienie zbiornika wiekszym baniakiem gdyz rybcie prawidlowo karmione beda rosly w oczach.I mam nadzieje, ze nie chcesz trzymac w tym zbiorniku wszystkich wymienionych gatunkow.W takiej sytuacji zalecalbym zdecydowanie jeden gatunek a po zmianie zbiornika pomyslenie o reszcie obsady a do tego czasu moze dostaniesz gdzies inne ciekawe gatunki.Jest to moja opinia na ten temat lecz poczekaj jeszcze na opinie bardziej doswiadczonych kolegow pozdrawiam
  3. Po długich przemyśleniach (przepraszam kolegów, źe tak długich) zdecyduję się na obsadę proponowaną przez kolegę Bezpryma lub na akwarium jednogatunkowe.Ze względu na remont w domu mam jeszcze trochę czasu na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.Dziękuje za pomocne porady oraz za przeczytanie wątku wszystkim odwiedzającym oraz pozdrawiam wszystkich miłośników malawi.Temat uważam za zamknięty
  4. Długo myślałem nad jakimiś gatunkami i co powiedzielibyście o takiej obsadzie : 1. Labidochromis chisumulae (nie wiem jak jest z dostępnością tego gatunku) lub Labidochromis pallidus 2. Labidochromis caeruleus “yellow” lub Pseudotropheus saulosi 3. tutaj prosiłbym o waszą pomoc w doborze 3 gatunku (coś żywych kolorów może czerwony) lub może macie jakieś propozycje zastąpienia któregoś z gatunków.Mam nadzieję, że dostane ryby które ostatecznie wybiorę bo nie wiem jak jest z dostępnością gatunków w rejonie Słupska.Może ktoś się orientuje w tym temacie?? Pozdrawiam czytających
  5. Witam wszystkich uzytkownikow.Jestem tu nowy lecz juz od bardzo dlugiego czasu czytalem posty na forum, przekopywalem je w poszukiwaniu interesujacych mnie informacji oraz prowadzilem poszukiwania informacji w innych zrodlach oraz stronach www .Pomimo tego iz przeczytalem dziesiatki opisow poszczegolnych gatunkow to jednak spotykalem sie ze sprzecznymi informacjami co do poszczegolnych gatunkow.Z tad tez moja prosba do Was drodzy forumowicze o pomoc w doborze obsady do mojego zbiornika 130dl 50szer 50h.Chcialbym aby w akwarium plywaly 3 gatunki i aby chociaz jeden plywal dosc zwawo w toni zbiornika oraz aby w miare mozliwosci byly zroznicowane kolorystycznie.Z gory przepraszam bo wiem iz obsad bylo juz sporo przedstawionych na forum lecz polegam na Waszych poradach by osiagnac akwarystyczne Eldorado .Mam nadzieje ze Wasze sugestie co do wyboru obsady ozywia wkoncu ten zbiornik bo ja sam jakos nie moge dokonac wyboru gatunkow moze i ze wzgledu ma sprzeczne ibformacje znaleziome w roznych zrodlach i checi posiadania kazdego gatunku gdyz wszystkie sa piekne Z gory dziekuje za zainteresowanie moim postem i jeszcze raz pozdrawiam wszystkich zapalonych malawistow.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.