Jezeli ryby beda mlode i co najwyzej rok w tym zbiorniku to mysle, ze takie rozwiazanie przejdzie.Konieczne bedzie jednak jak najszybsze zastapienie zbiornika wiekszym baniakiem gdyz rybcie prawidlowo karmione beda rosly w oczach.I mam nadzieje, ze nie chcesz trzymac w tym zbiorniku wszystkich wymienionych gatunkow.W takiej sytuacji zalecalbym zdecydowanie jeden gatunek a po zmianie zbiornika pomyslenie o reszcie obsady a do tego czasu moze dostaniesz gdzies inne ciekawe gatunki.Jest to moja opinia na ten temat lecz poczekaj jeszcze na opinie bardziej doswiadczonych kolegow pozdrawiam