Witam kolegów ponownie, moje Saulosi mają od 4 -5 cm , jeden samczyk ładnie wybarwiony ,3 następne nabierają kolorków,pokarmy jakie posiadam to:
1.Tropical Spirulina Forte 36%
2.Tropical Malawi
3.O.S.I Vivid Color Flake
4.Naturefood Premium Cichlid M
Dotychczas karmiłem je poz.1 i 2,obecnie zakupiłem poz.3i4 .Spirulina jako podstawa codziennie , jak natomiast podawać poz 3i4 (ze względu na różne opinie postanowiłem odstawić Tropical Malawi) i czy zastosować niedzielny post czy poczekać aż jeszcze podrosną?