Witam wszystkich serdecznie
Akwarystyka to moje amatorskie hobby od bardzo dawna
Niestety nie wychodzi mi wcale.
Do tej pory miałam kilka podejść z posiadaniem akwarium, obecnie mam 60 L działające i 112 L kupione z zamiarem hodowli Pseudotropheus saulosi.
Przeczytałam już wszystko co było na ten temat, ale i tak kilku rzeczy nie wiem.
Nie miałam nigdy zewnętrznego filtra-czy poradzę sobie z jego podłączeniem?
Czy filtr UNIMAX 250 będzie dobry- czy może lepiej zapolować na używany EHEIM 2026, cena porównywalna 300 zł.
Czy muszę mieć tło-chciałam postawić akwarium tak aby stało bokiem i było widoczne z dwóch stron.
Chcę mieć w akwarium jasny piach+3 bryły wapień filipiński i jedną roślinkę-czy to dobry pomysł?
Czy poradzę sobie z parametrami wody?
Możecie podać mi link do przykładowych testów?
Przepraszam za dużą ilość pytań, ale chcę aby tym razem moje akwarium było ok.
Dziękuję