Skocz do zawartości

dorota-sz

Użytkownik
  • Postów

    77
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dorota-sz

  1. dorota-sz

    Całkiem zielona : )

    Witam wszystkich serdecznie Akwarystyka to moje amatorskie hobby od bardzo dawna Niestety nie wychodzi mi wcale. Do tej pory miałam kilka podejść z posiadaniem akwarium, obecnie mam 60 L działające i 112 L kupione z zamiarem hodowli Pseudotropheus saulosi. Przeczytałam już wszystko co było na ten temat, ale i tak kilku rzeczy nie wiem. Nie miałam nigdy zewnętrznego filtra-czy poradzę sobie z jego podłączeniem? Czy filtr UNIMAX 250 będzie dobry- czy może lepiej zapolować na używany EHEIM 2026, cena porównywalna 300 zł. Czy muszę mieć tło-chciałam postawić akwarium tak aby stało bokiem i było widoczne z dwóch stron. Chcę mieć w akwarium jasny piach+3 bryły wapień filipiński i jedną roślinkę-czy to dobry pomysł? Czy poradzę sobie z parametrami wody? Możecie podać mi link do przykładowych testów? Przepraszam za dużą ilość pytań, ale chcę aby tym razem moje akwarium było ok. Dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.