Potrzebuję zrobić szafkę pod akwarium 240L i mam pytanie. Podłoga jest nierówna ze spadkiem w jedną stronę, dlatego myślałem o zastosowaniu nóżek regulowanych. Pytanie ile powinno ich być, myślałem o ośmiu, po dwie pod każdą pionową przegrodę A może zamontować je pomiędzy przegrodami?
Akwarium będzia stało przy krótkiej ścianie 80cm pomiędzy pokojami tak że część około 40 cm bedzie widoczna z obu stron, a szafka na tym odcinku będzie otwarta i podparta metalowymi rurkami.
http://imageshack.us/photo/my-images/846/szafkaakwarium.png/