Skocz do zawartości

przemek wieczorek

Użytkownik
  • Postów

    498
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemek wieczorek

  1. Drogie jest szkło grube 15-19mm
  2. Nie wiem jakie masz te cenniki Ale piszesz nieprawdę Ja za szkło opti pilkington płace od 60-90 % więcej niżeli za zwykły float Korzystam z hurtowni dużej Do tego duże upusty
  3. Możesz spać spokojnie
  4. Ja nic nie muszę udowadniać Wątek do oglądnięcia http://www.pawiookie.pl/index.php?option=com_kunena&Itemid=504&func=view&catid=16&id=37406
  5. No patrz dobrze ze stoi,oby się kiedys nie rozleciało A Ty zawodowo kleisz zbiorniki że wiesz o czym mówię ? Prawiczek który przejdzie inicjację, może mówić że jest super kochankiem,no i ekspertem ? Oj makok Metoda jest dobra ale nie uzyskuje się przy niej tego co z wyższej półki
  6. Wygląda to fajnie Ale taką metodą nie ma szans na ładne spoiny
  7. Pytanko mam takie do Was Jak najlepiej przymocować zakupione tło z kompozytów poliestrowych Jest ono w dwóch częsciach Najgorsze jest to że jest strasznie nieregularne Jak to porządnie wkleić Macie jakies swoje techniki Chodzi mi głównie o estetykę
  8. Szklarski jest zbliżony parametrami do akwarystycznych klei silikonowych Najważniejsze żeby wiązał po przez kwaśne sieciowanie-ACETOXY
  9. Dobra pociesze kolegę ,powklejasz wzmocnienia i wytrzymaKROPKA Masz szczęście,niziutki słup wody Musiałem Cię troszkę nastraszyć
  10. Ja Ale będzie konsternacja Może Tusk przyjedzie Przeciąć wstążkę Miałem przyjemność dla Bartosza Arłukowicza kleić akwa -w scianie
  11. Np tym że przy klejeniu akwariów używam specjalnych narożnikówKROPKA Dzięki nim ustawiam szyby do pożądanego spasowania KROPKAMiałeś naprawdę farta że żadna z bocznych szyb nie spadała na podłogę KROPKA U Ciebie wszystko cały czas pracowałoKROPKAKażdy taki ruch powoduje zapowietrzanie się silikonu KROPKA Zauważ że na filmach było widać że poprawiałeś wielokrotnie te same miejscaKROPKA Takie działanie jest niedopuszczalneKROPKA Nieprawidłowo aplikowałeś silikon KROPKANie w tych miejscach gdzie trzeba KROPKACo także powoduje zapowietrzenie spoiny KROPKA Całe prace były zbyt wolne KROPKAJeszcze mógł bym dalej wymieniać KROPKAtylko po co KROPKAŻyczę Ci jak najlepiej KROPKANie odbieraj tego postu jako atakKROPKA
  12. Źródło to własne doświadczeniaKROPKA Wytrzymałość to nie tylko odporność na zerwanie ale przyczepność,podatność na rozciąganie, twardość silikonuKROPKA Dalsze plusy czarnego silikonu to o wiele mniejszy skurcz podczas wiązaniaPRZECINEK co powoduje większą spójność Kleję zbiornik zawodowo Z tego względu mam porównanieKROPKA
  13. Odnośnie tego akwarium z linka który dałeś Najlepszy jest cytat Faktycznie widać piękne korniki,bąble i naprężenia silikonu Wystarczy sie przyjrzeć Klejenie zbiorników przezroczystym silikonem jest ogromnie trudne by nie było widać niepożądanych"" rzeczy "" Zbiornik z linku nie posiada fazy jest klejony na zero Takie akwaria cechują się słabszą wytrzymałością od zbiorników wykonanych z fazą A czemu Ty swojego akwa nie kleiłes czarnym ? Jest dużo łatwiejszy w klejeniu Ponadto jest mocniejszym silikonem od transparentnego
  14. Zgadza się Ma to zazwyczaj miejsce w dużych firmach,gdzie robi się masówkę
  15. Silikon zaciąga się okrągłym przedmiotem Wtedy wychodzi piękna faza Może być to np rurka pcv pół cala Średnica zależy od litrażu Z tym rozklejeniem jest tak że nie musi odrazu puścić Może to nastąpić, za kilka dni albo lat Może będzie fart i wytrzyma
  16. Jestes sympatycznym facetem Ale na szkołę to musiał byś przyjść do mnie Jak to mówią pierwsze koty za płoty Mam nadzieje że się nie daj boże nie rozklei Powodzenia
  17. Widziałem filmKROPKA Pomijam estetykę bo jej tu niestety nie maKROPKA Będę szczery nie zalewaj tego akwariumKROPKA Wiedziałem że tak bedzieKROPKA Wszystko zleKROPKA A najgorsze jest to że za wolno (adehadezja silikonu) montowałeś poszczególne elementyKROPKA Wątpie aby było nawet szczelne KROPKA Czy nie mogłes zadzwonić wyjaśnił bym Ci jak masz to fachowo zrobićPYTAJNIK Narobiłeś się i nie wiadomo co teraz z tego będzieKROPKA Po tej cenie co kupiłes materiał dołożył byś 100 zł i byś miał u mnie zbiornik ekstraKROPKA
  18. Czy mogę prosić o link do sprzedawcy Naprawdę fajna beleczka Gratuluję dobrego nosa Czas zwalic swoją obrzydliwą pokrywę Wspaniałe jest to foum A dział DIY to czysta rozkosz !
  19. No znamy się znamy z PKMD Biotopu jak narazie nie planuje zmieniac Za to forum jest bardzo przyjemne pozdrawiam
  20. Fatalnie to teraz wygląda A wystarczyło tylko wleić wzmocnienie poprzeczne Nie trzeba było wzm wzdłużnych wymieniać Akwarium posiada wadę konstrukcyjną Ponieważ przy tej długości zbiornika wzmocnienia powiny być o 30% szersze Zaś listwy wzdłużne winny się kończyć maksymalnie 5 cm od bocznych szyb A nie 15-20 Akwaria by nie pękały gdyby tylko producent wklejał wzm poprzeczne Niestety 50 cm słupa wody przy 120 cm długosci zbiornika Woda generuje całkiem spore cisnienie hydrostatyczne na szkło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.