Skocz do zawartości

A.F

Użytkownik
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A.F

  1. zrobiłem ostatnio przed filtr w skałce z pianki i ceresitu65.całkiem ciekawie to wyszło http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61f758c6ad75fa10.html
  2. http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.php?f=17&t=7236 a oto moje zastosowanie super betonu
  3. OBLEPIŁEM KARTON PO BUTACH.mokra gazetą robiąc groty i zakamarki.wyglądało to jakbym wyściełał karton gazetami oczywiście mokrymi lepiej się formuje.przez środek wpuściłem zwinięty w rulon zwój gazet z drutem w środku.dzieki temu rulonowi wychodzą fajne jaskinie i korytarze.drut jest po to żeby zwój gazet nie wypłynął jak zaleje go gipsem .trochę ciężko się puzniej papier ściąga.myślę że następnym razem jak będe robił skałki to zamiast gazet użyje foli,reklamówek.tak żeby za jednym pociągnięciem wszystko odeszło.a nie walczyc w wannie ze szczoteczką tak żeby wszystko ładnie odeszło. szkoda bałaganic.trzeba sobie ułatwiac a nie utrudniac
  4. na próbę zrobiłem skałkę ze zwykłego gipsu.karton po butach wyłożyłem workiem foliowym tak żeby nie nasiąkł wodą i się nie rozpadł.gazety moczyłem w misce z wodą i zgniatając w ręce układałem w kartonie formując różne kształty i tunele.efekt jest fajny .tylko zamiast zwykłego gipsu trzeba dodac CR 65 CERESIT.jest on wodoodporny nadaje się do basenów z wodą pitna.wiec myślę ze rybom nie zaszkodzi.żałuje że nie robiłem fotek w trakcie robienia skałki ale za to widac efekt końcowy.
  5. kupiłem akwarium 80x40x57 no niestety nie mogło byc dłuższe.z braku miejsca dlatego kupiłem wysokie na 57cm. i wszyscy doradzają mi saulosi 2 samce + 6 może 8 samic .kupic małych 15sztuk i w momęcie rozpoznawalnej płci zrobic selekcje.
  6. a w jakiej cenie jest taki narybek
  7. Dlaczego krzyczysz ? O jakie pyszczaki Tobie chodzi ? Widzę zero podstawowej wiedzy. sory zapomniałem ze z małej litery sie pisze. pyszczaki saulosi jak czytałem to że jak są małe to ciężko je odróżnic bo są tylko koloru żółtego
  8. JAKIEJ WIELKOŚCI SĄ PYSZCZAKI U KTÓRYCH WIDAC KTÓRY TO SAMIEC A SAMICA .(WYBARWIAJĄ SIĘ) BO NIE CHCIAŁ BYM KUPIC SAMYCH SAMCÓW ALBO SAMIC.
  9. czy OPRÓCZ FILTRA TEN Denitryfikator TEŻ JEST POTRZEBNY.BO MAM FILTR TETRA TEC EX700.CZY WYSTARCZY NA TAKIE AKWARIUM. I JESZCZE PYTANIE ILE MOGĘ WPUŚCIC TYCH SAULOCI.
  10. kupiłem akwarium 80x40x57.będe początkującym akwarysta.i strasznie sie napaliłem na hodowle pyszczaków .poradzcie jaki gatunek i ile sztuk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.