Skocz do zawartości

YOUTUBE - karmienie z ręki filmowane spod wody


makok

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje psy też uczycie ucieczki na wasz widok? Przecież tak właśnie zareagowałby wilk ;)

Nie ma tego złego - bez wejściówek obejrzeliście "przedstawienie cyrkowe" :)

Ale jeśli treść tego filmu rzeczywiście mocno kłóci się ze stanowiskiem klubu w sprawie obchodzenia się z naszymi rybami prosze moderatora o posprzątanie w tym temacie :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wy czyścicie przednią szybę?

czyścikiem ? bo to jedyny sposób aby nie wkładać rąk do akwarium.

Zaczynacie co niektórzy wpadać w jakąś paranoję, prace w akwarium były, są i będą nieodłączną czynnością akwarysty.

A to, że komuś jedzą ryby z ręki? - jego sprawa - nic w tej naszej niby naturalności się nie zmieni, będą i rewiry i tarła i walka o hierarchię jak mi ktos powie dlaczego nie wkładać rąk do akwarium bo coś to z miłą chęcią posłucham, ale dzisiaj prędzej padnie jakiś inwektyw niż uzasadniony wywód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ,że niektórzy sprowadzili swoje hobby do absurdu.jeszcze się z nimi wykąpcie.


Facet o czym ty wogóle rozmawiasz? Poprostu wygodniej i dla mnie i dla moich ryb, jak sądze, będzie jeśli wyłowie rybe w ten sposób aniżeli miałbym dla jednej sztuki robić w akwarium demolke która trwa w moim przypadku kilka ładnych godzin. Nie robie tego dla zabawy, nie dostaje ere****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie na wędkę.


Na bardziej rozbudowane zdanie Cię nie stać?

Podejrzewam żeś się książek naczytał i uważasz że wszystko wiesz, łapanie ryb siatką to niepotrzebne stresowanie ryb, ale w końcu tak się opisuje to w książkach.

Powodzenia w swoim własnym małym światku, chociaż moja rada że jak otworzysz oczy na świat to może się czegoś nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy się trzymać tematu ale widze że tutaj moderator i tak zainterweniuje więc i ja pozwole sobie napisać.


Kol. krawro

Skoro tak uważasz to może czegoś nas nauczysz? Może na początek przedstawisz swój sposób na najmniej stresującą ryby metode odłowu? Nadmienie że próbowałem wszystkiego - pułapek z plexy, oswaniania z siatką, użycia firanki, "na butelke", itd. Wszystkiego na co wpadłem. I najczęściej kończyło się wyciąganiem dekoracji.

Ja mam taki sposób, a Ty jeśli wolisz na robaka - prosze Cię bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.