Jump to content

CZYM POMALOWAĆ TŁO BETONOWE DO AKWARIUM

Diablo1234567
 Share

Recommended Posts

Diablo1234567

Znalazłem farbę którą malują baseny chlorokauczukowa ma atest na kontakt z wodą pitną.

stosowana do betonowych basenów tylko jest w kolorach biały, turkusowy, błekitny, niebieski jasny i są tylko z połyskiem.

slawek gorol

Farby akrylowe, farby z serii disney ( sa w malutkich puszkach). Ja barwiłem tło w trakcie nakładania pigmentem do betonu Ferrokolor. Szeroka gama kolorystyczna, fajny efekt głębi przy użyciu 2 odcieni.

brazylia

barwniki Ferrokolor mozesz kupic np.tutaj, a co do farb to pewnie w kazdym markecie budowlanym.

Diablo1234567

Gdzie kupie farby disney (sorki za niepełna zapytanie)

Jakiego ceresitu użyłeś u siebie CR65 czy CX5

slawek gorol

Miałem cr 65, lecz teraz bym robił cx5 ze względu na małe opakowania. Zarówno pigment jak i farby dostaniesz w składach psb, castoramach, leroy'ach itd.

slawek gorol

Pędzlem. Ogólnie to polecam opcję : Szukaj. Wpisz tło cr65 lub wariacje tego zwrotu dostaniesz sto odpowiedzi, łącznie z metodami wykonania, suchego pędzla, barwienia ferrokolorem.

W artiklach masz również fajny topic cezarixa o powstawaniu tła, który serdecznie polecam.

Generalnie pytania które zadałeś,były wielokrotnie omawiane na forum, więc poszukaj proszę.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.