Jump to content

malawicichlids zaprasza


M_sobo
 Share

Recommended Posts

70a3abc1f8b3df68med.jpgMalawi Cichlids to firma, która powstała z myślą o miłośnikach pielęgnic afrykańskich, które zamieszkują jeziora Malawi oraz Tanganika. Nasze wielkie zamiłowanie i pasja do tych wspaniałych ryb towarzyszą nam od niemal piętnastu lat i mamy nadzieję, trwać będzie zawsze. Doświadczenie i wiedza jakie zdobyliśmy przez cały okres naszej przygody z akwarystyką pomogły nam w nawiązaniu współpracy z popularnymi czasopismami, gdzie publikowane są nasze prace opisujące te biotopy. Chcielibyśmy także, by nasza firma prócz możliwości zakupu produktów akwarystycznych oraz ryb pełniła również funkcję informacyjno-edukacyjną. Szczególną uwagę chcemy zwrócic na nowych fascynatów, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z tymi pielęgnicami, by uniknęli często popełnianych błędów przy zakładaniu zbiorników oraz planowaniu obsad w akwariach z pyszczakami.

Firma Malawi Cichlids współpracuje ze znanymi i cenionymi hodowlami pielęgnic w Europie, które gwarantują najwyższe standardy. Dzięki temu możemy zaoferować ryby odławiane z ich naturalnego środowiska (WF), jak i pokolenia F1 oraz pokolenia hodowlanego. Nasza firma oferuje również szereg innych usług związanych min. z zakładaniem zbiorników słodkowodnych jak i słonowodnych, klejeniem akwariów o dużym gabarycie, także w miejscu zamieszkania klienta oraz tworzeniu aranżacji i niepowtarzalnych teł strukturalnych. Mamy nadzieję, iż połączenie sklepu internetowego z serwisem informacyjnym przyczyni się chocby w najmniejszym stopniu do wzrostu popularności pielęgnic z Malawi oraz Tanganika wśród akwarystów, oraz, że poprawi się jakośc ryb na naszym rynku.

Kupując w Malawi Cichlids dajemy gwarancję zdrowia, świetnej kondycji i wspaniałego ubarwienia ryb, a co najważniejsze 100% czystości rasowej oferowanych pielęgnic.


RABATY KLUBOWE DLA CZŁONKÓW KLUBU MALAWI

POSIADAJĄCYCH WAŻNĄ KARTĘ CZŁONKOWSKĄ:

- 10% NA RYBY Z HODOWLI KRAJOWEJ

- 10% NA RYBY Z HODOWLI ZAGRANICZNEJ

- 10% NA RYBY POKOLENIA F0 I F1

- 5% NA POZOSTAŁE TOWARY


Z akwarystycznym pozdrowieniem,

Malawi Cichlids

http://www.malawicichlids.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.