Skocz do zawartości

Proszę o Pomoc z obsadą 300l


Rekomendowane odpowiedzi


A ty do 200l dwa gatunki a do 112l żadnego.

Ja myślę że demasonki robią sobie same redukcje w stadzie bo 200l to na nie stanowczo za małe akwa , to właśnie dla nich

trzeba akwa 150cm by mogły obrać sobie rewiry .



Kroczek i do tego właśnie dążymy , 112l , to raczej kotnik , niż pełnowymiarowe akwarium dla pyszczaków.

My chcemy dla ryb jak najlepiej , Ty chcesz zrobić z akwarium zupę rybną.

Same sobie zrobi redukcję?

Co to ma być obóz karny , czy cieszący nasze oko zbiornik.

Tutaj nie znajdziesz ludzi , którzy przyklasną Twoim teoriom.

Napisz proszę jak długo hodujesz pyszczaki?

Bo z Twoich wypowiedzi wynika , że raczej nie trzymałeś jeszcze żadnej ryby od malucha , do naturalnej śmierci.

Kilka razy deprecjonowałeś wiedzę Klubowiczów , Twoj jest jak na razie marna , więc raczej się ucz niż pouczaj.

Ja przez pierwsze dwa lata w Klubie czytałem i czytałem , Ty po kilku miesiącach chcesz wszystko przewrócić do góry nogami.

Pokory ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ty do 200l dwa gatunki a do 112l żadnego.

Ja myślę że demasonki robią sobie same redukcje w stadzie bo 200l to na nie stanowczo za małe akwa , to właśnie dla nich

trzeba akwa 150cm by mogły obrać sobie rewiry .



Kroczek i do tego właśnie dążymy , 112l , to raczej kotnik , niż pełnowymiarowe akwarium dla pyszczaków.

My chcemy dla ryb jak najlepiej , Ty chcesz zrobić z akwarium zupę rybną.

Same sobie zrobi redukcję?

Co to ma być obóz karny , czy cieszący nasze oko zbiornik.

Tutaj nie znajdziesz ludzi , którzy przyklasną Twoim teoriom.

Napisz proszę jak długo hodujesz pyszczaki?

Bo z Twoich wypowiedzi wynika , że raczej nie trzymałeś jeszcze żadnej ryby od malucha , do naturalnej śmierci.

Kilka razy deprecjonowałeś wiedzę Klubowiczów , Twoj jest jak na razie marna , więc raczej się ucz niż pouczaj.

Ja przez pierwsze dwa lata w Klubie czytałem i czytałem , Ty po kilku miesiącach chcesz wszystko przewrócić do góry nogami.

Pokory ....



No właśnie.....

Ogarnijcie te forum i serwis bo podpierając się informacjami z nich ciężko nie przewrócić się do góry nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saulosi masz doświadczenie z demasoni?Jeśli nie to proszę zamilcz.

BTW tego chłopca sobie daruj bajtlu ...wracaj na swoje forum na którym już macie 3! posty :D



Nie liczy się ilość a jakoś,której w niektórych sprawach na tym forum brakuje...niestety


112l na kotnik?

a w 200l demasonki?haha...sami sie gubicie juz w waszej "instrukcji" :mrgreen:


Ile masz demasonki?

2-5-7lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja przez pierwsze dwa lata w Klubie czytałem i czytałem



JA stosuję się do tego co napisał kolega wyżej . ""Człowiek uczy się całe życie i tak głupi umiera""


Saulosi , Kroczek33 , Perez666

Koledzy dajcie spokój nie rzucajcie się sobie do gardła :!:

Nie podważajcie swoich wiedzy akwarystycznych . . .

Wnioski już sam wyciągnę z tego co mi doradziliście .


Rozmawiałem z hodowcami i co nie którzy twierdzą że przerybienie w akwarium jest wskazane wtedy agresji nie widać , oraz im więcej kryjówek mają tym podobno lepiej dla nich .

Co nie którzy twierdzą że lepiej mieć 2-3 gatunki i jest wtedy OK.

Co o tym sądzicie :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałem z hodowcami i co nie którzy twierdzą że przerybienie w akwarium jest wskazane wtedy agresji nie widać , oraz im więcej kryjówek mają tym podobno lepiej dla nich


przerybienie w akwarium jest wtedy agresji nie widać , oraz im więcej kryjówek mają tym lepiej dla nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jestem autorytetem na tym forum,ale wiele sie z niego dowiedziałem i stosowałem się do rad tych,którzy mieli na ten temat wiekszą wiedzę niz ja i wyszedłem na tym dobrze.

W tej chwili mam 600l akwa pełna stabilizację parametrów,dobraną obsadę i opadnięte szczęki tych którzy sie dziwią że w takiej wannie pływa tylko"kilka ryb".Więc polecam wszystkim krzyczaczom okazania trochę pokory dla tych,którzy mają większe doświadczenie i dają dobre rady,albo polecam szukać zwad na innych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.