Jump to content

Wąskie akwarium

ekupl
 Share

Recommended Posts

Witam. Czy według was istnieją jakieś odmiany pyszczaków które można hodować tak w wąskim akwa na 27 cm i długim na 150cm. Czy wogóle nie ma mowy o tym gatunku w takim akwarium.

brazylia

Dostales juz odpowied tutaj w lutym, a teraz znowu probujesz, pytac o to samo?

Takie akwa sie nie nadaje !

Serdecznie odradzam, ryby ledwo się tak obrócą,i będzie bardzo nienaturalnie. Swoją drogą ciekawe akwarium, można powiesić na ścianie jak plazmę :P Może jakieś muszlowce z tangi? Tam akurat takie długaśne akwa miałoby wiele atutów.

Dostales juz odpowied tutaj w lutym, a teraz znowu probujesz, pytac o to samo?

Takie akwa sie nie nadaje !

Tak ale pomyślałem że może pojawiły się chociaż kilka odmian które nadadzą się do tego akwa. Ponowiłem pytanie ponieważ bardzo chciałbym hodować pielęgnice ale chyba nic z tego.

brazylia

Niestety nie pojawily sie, ale sprobuj "poszerzyc" akwarium o 13 cm, to wtedy bedzie juz mozliwe. :wink:

Perez666

No niestety o pyszczakach z j.Malawi możesz zapomnieć...

Tak ale pomyślałem że może pojawiły się chociaż kilka odmian które nadadzą się do tego akwa.

W jeziorze ostatnio nie odkryto nowych gatunków,natomiast nie wiem czy czegoś nie wyhodowali żółci bracia... :mrgreen:

No niestety o pyszczakach z j.Malawi możesz zapomnieć...

Tak ale pomyślałem że może pojawiły się chociaż kilka odmian które nadadzą się do tego akwa.

W jeziorze ostatnio nie odkryto nowych gatunków,natomiast nie wiem czy czegoś nie wyhodowali żółci bracia... :mrgreen:

Temat podjołem w dziale dla początkujących dlatego żę nie mam pojęcia o chodowli tego gatunku więc nie rozumiem naśmiewania się z Twojej strony człowieku. Dziękuje za Twoją "pomoc"

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY !!!

Perez666

A kto się tu naśmiewa?Dostałeś odpowiedź,zresztą po raz kolejny...i proszę nie krzycz :shock:

Widzę takie rozwiązanie: pchnąć jamnika na allegro jako ciekawostkę zoologiczną i kupić normalne 375l.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.