Jump to content

tło z naturalnego serpentynitu

fhuzbych
 Share

Recommended Posts

fhuzbych

Wykonałem tło przyklejając w miarę cienkie ale zróżnicowane kawałki serpentynitu na czarnym spienionym PCV czarnym silikonem. Wg. mnie i moich znajomych wyszło rewelacyjnie choć fotka nie oddaje realnego wyglądu zbiornika z w/w tłem to poglądowo prezentuję fotkę http://galeria.klub-malawi.pl/details.php?image_id=9430&mode=search

Waga tła to ok 10 kg na "oko" gdyż nie ważyłem wymiary 120x45

slawek gorol

Fajne, lecz moim zdaniem zrobione z za małych kawałków. Porośnie glonem i będzie ok :wink:

Btw- 10 kilo mówisz? Coś lekkie te łupki :twisted:

Perez666

Kawał dobrej roboty,choć jak pisał Sławek mogły być trochę większe kawałki ...ale to szczegół :P

Jarosław Woźniak

A mi sie podoba i to bardzo :!: Kawał dobrej roboty :D

fhuzbych

Wiem małe kawałki, ale chodziło mi o wagę całości a serpentynit jest dość ciężki ....

sklejałem długo bo miałem inne zajęcia i robota się wlokła choć w sumie klejenia jakieś 3-4 h

Ale jeszcze trzeba doliczyć załatwianie silikonu wyszukiwanie kamieni przycięcie PCV w sumie jakby to zsumować to w tydziń leciutko zrobi.

Grubość od 3mm do 4 cm ale wyszukiwałem cienkie kamienie a jednocześnie o zróżnicowanej fakturze i barwie wyszło fajnie

Moralesq

Tło rewelka. Gratulacje. Chyba dużo szczelin tam jest. Maluchy bedą się miały gdzie chować :D

Pozdrawiam.

Szczerze to mnie waga Twojego tła też strasznie zastanawia, nawet biorą pod uwage grubość kamieni która nie jest zbyt imponująa wydaje mi sie to zbyt mało... Moje tło, fakt, zrobione z większych kamyków w baniaku 125x50x50 waży tyle że sam bym go z pewnośią nie uniósł, a troche siły mam :wink:

fhuzbych

szczeliny są ,ale mało widoczne nawet z bliska nie wyglądają jakoś koszmarnie, co do wagi to nie ważyłem ale ok 10 kg leciutko w jednej ręce mozna unieść .

Kamienie są tak wybierane aby były bardzo cienkie i płaskie od strony klejenia z lekką fakturą z widocznej strony.

Poza tym są tak wybrane i klejone aby w miejscach widocznych były troszkę grubsze a w miejscach zasłoniętych np przez kamienie całkiem płaskie takie 2- 3 mmm stąd waga mała