Skocz do zawartości

problem z wodą


marek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium mam juz 12 dni i wode mam metna mam w niej wpuszczone bekterie i na szybie i np na rurce z filtra zrobił mi sie taki biały nalot co jest grane cała szyba jak by była pokryta takim mleczkiem i widze ze chyba robia mi sie juz glony co robić ?? Woda cała jest taka jaka metna nie to co np w zoologicznym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
koledzy wy macie akwariumy czy bzdury mu gadacie kolego to normalne ze masz taki bialy nalot kazde swieze akwa tak ma ono dojrzewa


ja nie mam akwariumy i gadam bzdury. btw watek nielogiczny sensownie i skladniowo, szczegolnie, jezeli jest on napisane w niby jezyku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma bialy nalot do ryb czy bez i tak bedzie, proponuje rowniez poczytac.


tu jest dział podstawy. Więc z łaski swojej podaj przynajmniej link do strony którą poczytać. Chętnie sam się dowiem.


Jeśli nalot jest tylko na szybie, to jeśli wszystko było zrobione jak należy, to będzie to głównie wina zbyt drobnego piasku, lub jeśli piach zawierał wapień, to może być również to. A sama mętna woda to albo źle przygotowane podłoże lub pierwontiaki. Jeśli pierwotniaki to niedługo to zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pewnia wpuścił ryby zanim akwa dojrzało. Podstawy zakładania zbiornika się kłaniają. Trzeba poczytać.


a co ma bialy nalot do ryb czy bez i tak bedzie, proponuje rowniez poczytac.



Jest jeszcze woda mętna jak napisał autor tego tematu a to akurat ma związek z podstawami zakładania zbiornika, ale przecież kolega elozox jest przekonany, że to co on ma jest najlepsze, najładniejsze i wszystkim musi się podobać więc teraz pod kazdym moim postem będą pewne uszczypliwości. Jak dla mnie lekka żenada. Elozox wie o czym piszę inni nie koniecznie. Przepraszam, że może lekko nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.