Skocz do zawartości

450 litrow czy to bedzie ze soba ok ??:)


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem w Twojej obsadzie jest zaduzo koloru zoltego, i skoro juz masz saulosi w innym zbiorniku po co Ci te same rybki w nowym, zamiast nich dalbym socolofi lub acei, ewentualnie jak lubisz tak kolor zolty magunge.

Co do ilosci ryb kup po 12 szt maluchow z kazdego gatunku rybki same sie zredukuja oraz dobiora w odpowiadajace im haremy wtedy bedziesz wiedzial ile sztuk danego gatunku mozesz trzymac:D




jak za duzo zoltego ?? przeciez to tylko saulosi bedzie zolte i to samica reszta ma inne kolory ,,, pomarancz zolto czarne czerwone niebieskie czerwone ,,, nic wiecej zolte nie jest posciagalem specjalnie fotki samcow i samic



samica?zamierzasz trzymac 1 samice saulosi to nie czerwieniak dwuplamy ktory faktycznie jest czerwony i dobiera sie w pare na cale zycie pyszcaki trzymamy w haremie1 samiec na min 3 samice im wiecej samcow tym wiecej samic i tak melanochromis dialeptos-samice piaskowo-zolte

Metriaclima Estherae Red Red samice pomaranczowo zolte i saulosi samice zolte, co daje Ci na 3 samcow 9 zoltych pan (w haremie 1x3) w roznej tonacji dlatego wydaje mi sie zolto, no ale To tobie ma sie podobac , ladnym dodatkiem do tej obsady bedzie p.elongatus neon-spot , zywieniowo obsada jest ok i jest wszystkozerna z przewaga roslin.

co do Aulonocar to grupa najlagodniejszych pielegnic i sa to drapiezniki wiec laczenie z mbuna to sredni pomysl,tym bardziej ze moga byc obiektem atakow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym sesie ze 1 samice tylko ze jede gatunek żółty ;) to już 2 moje malawi wiec coś już tam łapie ,,, wracając czyli skład zywieniowo i jeśli chodzi o życie razem będzie ok si ? Tylko podarowac sobie alumocate i lepiej tego neona ?


Ps możesz zaproponować jakieś 4 gatunki Kolorowe bdzo i koniecznie żeby był dialeptos chętnie się zapiznam jeśli możesz oczywiście pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo to pisane w formie zartu (jezioro redukcja naturalna, akwarium mechaniczna) i raczej inteligentny czlowiek sie domysli ale lopatologicznie; tak ma odlowic rybke bo to nie jezioro, a zart powstal dlatego bo jest wiadome ze kupuje sie wiecej ryb z ktorych one sobie same harem utworza dziecko lyka wszystko doslownie a co do odstrzalu mnie zapraszam do Warszawy pogadamy w 4 oczy i zobaczymy czy dalej bedziesz mial taki zapal jak przed monitorem..., bo jak zamierzasz mnie obrazac albo grozic a smierc jest to grozba karalna, to twarza w twarz.


Idiote ze mnie robisz i reszty forumowiczów? Mam oczy i czytać też potrafie... to jest forum i znaki takie jak przecinek, kropka minka są jak najbardziej na miejscu gdyż obrazują rodzaj wypowiedzi. W dwóch różnych tematach mówisz o redukcji a nagle wmawiasz mi że jestem niekompetentny i nie rozumiem żartu.


Nieraz na tym forum się kłócę, przekomarzam ale nigdy nie obrażam i nie życzę sobie tego. Chcesz rozmawiać kontrowersyjnie to rozmawiaj bo ja też to lubie ale daj mi argumenty a nie obrażaj i broń się wujkiem ze stażem.

I to tyle na ten temat. Następne każde podobne posty będą natychmiastowo usuwane bez podania przyczyny. Jeśli chcesz mi odpowiedzieć zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w Twojej obsadzie jest zaduzo koloru zoltego, i skoro juz masz saulosi w innym zbiorniku po co Ci te same rybki w nowym, zamiast nich dalbym socolofi lub acei, ewentualnie jak lubisz tak kolor zolty magunge.

Co do ilosci ryb kup po 12 szt maluchow z kazdego gatunku rybki same sie zredukuja oraz dobiora w odpowiadajace im haremy wtedy bedziesz wiedzial ile sztuk danego gatunku mozesz trzymac:D




jednak chyba ja mialem racje zdjecie przedstawia samice i samce [ oprocz alunocary ] i zolta to jest tylko saulosi dialeptos zolto czarny ,,, nie widze tu wiecej zoltego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w Twojej obsadzie jest zaduzo koloru zoltego, i skoro juz masz saulosi w innym zbiorniku po co Ci te same rybki w nowym, zamiast nich dalbym socolofi lub acei, ewentualnie jak lubisz tak kolor zolty magunge.

Co do ilosci ryb kup po 12 szt maluchow z kazdego gatunku rybki same sie zredukuja oraz dobiora w odpowiadajace im haremy wtedy bedziesz wiedzial ile sztuk danego gatunku mozesz trzymac:D




jednak chyba ja mialem racje zdjecie przedstawia samice i samce [ oprocz alunocary ] i zolta to jest tylko saulosi dialeptos zolto czarny ,,, nie widze tu wiecej zoltego



http://img683.imageshack.us/img683/4831/skladv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.