Skocz do zawartości

Melanochromis cyaneorhabdos electrick blue johannii


Rekomendowane odpowiedzi

W pytaniu chodzilo czy johanni a maingano to to samo, w


No to naucz się chłopcze czytać najpierw.

Tu masz pytanie;

Facet powiedzial ze to Melanochromis cyaneorhabdos electrick blue johannii,mam takie pytanie czy to jest to samo co Melanochromis cyaneorhabdos - maingano?I


Pytanie było konkretne i tu masz moją konkretną odpowiedż;

1. Tak, to jest to samo.


W dodatku postaraj się identyfikować rozmówcę prawidłowo. Chcesz abym pisała na przyszłość do Ciebie per Panienko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to samo nazwe cyaneorhabdos do obu gat ,s


Co Ty wypisujesz za bzdury?


"Melanochromis cyaneorhabdos electrick blue johannii" to posklejana nazwa handlowa m. cyaneorhabdos zwanego jakiś czas temu jako m. sp. maingano.

Johanni nie ma z tym nic wspólnego, to inna ryba. Johanni nigdy nie był nazywany "elektric blue johanni". To handlowa nazwa cyaneorhabdos/maingano i zgodnie z pytaniem- tak, jest to ta sama ryba.



MELANOCHROMIS INTERRUPTUS Chisumulae czy Melanochromis Electric Blue Johanni bo dla wielu osob to jest ten sam gat, no a mlode nieoszukujmy sie ze wygladaja tak samo...


Przepraszam za kolokwializm, ale ni chol..y nie wygladają tak samo. Pierwsze są zółte, czasem zółto-pomarańczowe, a drugie niebieskie w czarne pasy... rozumiem, że dorosłe samce są podobne, ale narybek jest zupełnie różny.


Nie lubię Koeniga, ale jest w miarę dostępny- kup stare wydanie i będziesz tam miał również te synonimy. Mylisz gatunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jezeli Cie urazilem ale moim zdaniem gdy ryby opisane sa;

Melanochromis electrick blue johannii i Melanochromis cyaneorhabdos maingano to sa to 2 rozne gat przy johanni cyaneorhabdos ,sprzedawca dopisal bo ma pewnie nikla wiedze i ja to tak zrozumialem, ale skoro narybek byl barwy niebieskiej to wiadomo co to bylo.

co powiesz na ta aukcje... http://www.allegro.pl/item834570422_mel ... mulae.html gdzie samice pokazane sa jako zolte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to samo nazwe cyaneorhabdos do obu gat ,s


Co Ty wypisujesz za bzdury?


"Melanochromis cyaneorhabdos electrick blue johannii" to posklejana nazwa handlowa m. cyaneorhabdos zwanego jakiś czas temu jako m. sp. maingano.

Johanni nie ma z tym nic wspólnego, to inna ryba. Johanni nigdy nie był nazywany "elektric blue johanni". To handlowa nazwa cyaneorhabdos/maingano i zgodnie z pytaniem- tak, jest to ta sama ryba.



MELANOCHROMIS INTERRUPTUS Chisumulae czy Melanochromis Electric Blue Johanni bo dla wielu osob to jest ten sam gat, no a mlode nieoszukujmy sie ze wygladaja tak samo...


Przepraszam za kolokwializm, ale ni chol..y nie wygladają tak samo. Pierwsze są zółte, czasem zółto-pomarańczowe, a drugie niebieskie w czarne pasy... rozumiem, że dorosłe samce są podobne, ale narybek jest zupełnie różny.


Nie lubię Koeniga, ale jest w miarę dostępny- kup stare wydanie i będziesz tam miał również te synonimy. Mylisz gatunki.[/quote:3p6ev7yn]


Czyli wedlug Ciebie narybek MELANOCHROMIS INTERRUPTUS Chisumulae jest zolty a m.johanni niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku co Ty wypisujesz?

Jakiego johanni?

"elektric blue johanni" to nie jest m. johanni!


Melanochromis electrick blue johannii i Melanochromis cyaneorhabdos maingano to sa to 2 rozne gat przy johanni cyaneorhabdos


No i trudno, ale Twoje zdanie jest błędne. To jest ten sam gatunek.


gdzie samice pokazane sa jako zolte...

No bo są żółte. Gdzie jest napisane coś innego? Samice są żółte, samce są niebieskie, a narybek jest żółty lub pomarańczowożółty. Tak Ci dokładnie napisałam.


Natomiast narybek "elektric blue johanni" czy maingano jest niebieski za ch....e nie podobny do nich.


sprzedawca dopisal bo ma pewnie nikla wiedze


Sprzedawca kierował sie cennikiem, który dostał. Natomiast mając nikła wiedzę dobrze było nie mącić, dlatego też- nie mąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dalej drazysz ten temat mi wogole chodzi o co innego,co do eletric blue johhani to johanni tylko mogl byc opisany przez owego sprzedawce w ten sposob i o to mi chodzilo min. -.....................


Hamuj emocje bo będą konsekwencje, dyskusja opiera się na argumentach a nie na takich sformułowaniach.Wątek czasowo blokuje. mutra


Natomiast ja widząc to co napisałeś od razu daję ostrzeżenie, bo takie chamstwo trzeba dusić w zarodku! Kisor



A ja co nieco wytnę bo trzeba się nawzajem szanować, a takie teksty to ew na PW kolego. czester_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.