Jump to content

Dieta dla acei

jacek532
 Share

Recommended Posts

Właśnie zdecydowałem się na zakup pseudotropheus acei :D i tu moje pytanie czy mogli byście polecic mi jakąs ciekawą i najodpowiedniejszą diete dlatych ryb. Zależy mi na ich prawidłowym rozwoju dlatego pytam?

Wszystko juz jest, ale coby nie bylo.

Klikasz SERWIS, nastpenie klikasz Artykuly klubowiczow, dalej Opisy gatunków, szukasz Ps.acei, wyczytujesz:

Acei w naturalnym środowisku żywi się peryfitonem. Żywienie nie nastręcza większych problemów, ponieważ chętnie przyjmuje dobrej jakości suche pokarmy. Dietę należy oprzeć na pokarmach roślinnych, ale nie wolno zapominać o jej odpowiednim urozmaiceniu przez podawanie mrożonek (DAFNIA, ARTEMIA, wodzień). Dobrym dodatkiem będzie też gotowana marchewka czy sparzone liście sałaty, ale trzeba uwzględnić, że nie zawsze to musi rybom smakować.

Wracasz na forum -> dzial Zywienie, czytasz TO. Wyciagasz wnioski, sprawdzasz oferte wedlug uzniania (dostepnosc/cena/jakosc), pomocne moze okazac sie to. Dochodzisz do konkretnych wnioskow. Zakladasz temat i pytasz sie czy tak moze byc.

Ja bym jeszcze poszukał informacji na temat wielkości zbiornika dla tych ryb, bo 240l to IMHO za mało. No chyba, że zmieniłeś na większy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.