Skocz do zawartości

Zakup akwarium na giełdzie akwarystycznej w Łodzi


klinsman87

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wojtek.C napisał:

 

Co do akwariów ja zamawiałem tutaj:

https://www.olx.pl/oferta/akwarium-150x50x60-450-l-CID103-IDxhYGk.html

Firma" Akwarium dla Ciebie". Mam dwa akwaria od nich, większe 120x45 i mniejsze 60x28. Właściciel przy zamówieniach, nie zamawiałem akwariów jednocześnie, doradził odnośnie grubości szkła i wzmocnień. Nie wiem jak w innych firmach ale ja czekałem na większe  prawie 4 tygodnie, mniejsze było do odbioru po 2 tygodniach. Może wynikało to z nietypowych rozmiarów.

Co do jakości jestem zadowolony. Akwaria trzymają kąty, szyby są bez skaz. Silikon położony równo. Większe mam ponad rok i nic się złego nie dzieje, odpukać😉.

To dobra wiadomość dla mnie :) Właśnie wczoraj miałem od nich telefon, że trzy akwariumy (2 x 540L i 1x480L) do mojego fiszrumu są do odbioru :)

Edytowane przez darianus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Równej, w Czwartki z reguły jest mydło i powidło, czyli wszystko z branży zoologicznej, nie każdy ci sprzeda w detalu i bez dokumentów że prowadzisz działalność, nie mniej jednak po takie pierdoły jak pokarmy, czy sprzęt, warto tam pojechać z prostego powodu, jest znacznie taniej niż w sklepie czy na Starcie  :) dam taki przykład paczka wodzienia, artemii czy doniczkowca oraz innych robaków na równej ostatnio stoi od 60 do 80 Groszy (tylko trzeba kupić minimum 10 Sztuk), na tej drugiej giełdzie w niedzielę już wszystko 100 % więcej :) 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 11:22, darianus napisał:

To dobra wiadomość dla mnie :) Właśnie wczoraj miałem od nich telefon, że trzy akwariumy (2 x 540L i 1x480L) do mojego fiszrumu są do odbioru :)

W zeszłym tygodniu odebrałem 3 akwaria z firmy Akwarium dla Ciebie z Łodzi. Idealne nie są, klej na wzmocnieniach nie jest równo położony, nie wszystkie ściany idealnie się licują u góry.  Jednak podstawowe parametry geometryczne trzymają jak należy, także ja jestem zadowolony. 3 szkła za 1700 zł to dobra oferta.

 

fishroom 06.03.2021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.