Ruszają kolejne aukcje kalendarzy. To już ostatnie w tym roku. Zachęcam wszystkich do licytacji

WYGRAJ I POMÓŻ

Jump to content

Sprzedam lub zamienię falownik Jebao SOW-15

Damian780425

Recommended Posts

Damian780425

Witam  sprzedam nowy falownik Jebao SOW-15  . Okazał się za mocny.  Potrzebuję SOW-8    Cena 325zł

2021-01-14.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Announcements

• AndrzejGłuszyca
      Póki masz możliwość to wyjmij piasek i płucz wg rad naszego kolegi z poniższego filmiku. O start pytaj w dziale odpowiednim . Ale powiem tylko ,że dodanie  parę litrów wody nic nie da.  Ale to już inny temat do działu WODA . Tam też znajdziesz opisy startu.   
    • Radzik
      Witam ponownie Naoglądałem się nowych fotek Tetrastigmy na forum i znowu mnie temat gnębi Rozmawiałem z Tanganiką Konin i Fish Magic. Opcja 1 Ryby z Fish magic obecnie mają koło 2cm i chyba są za male żeby je wpuścić do mojej obecnej obsady (10 szt yellow i 12 white lips) które mają od 3 do 6cm. Chyba, że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.  Ale na tym etapie płci się nie odróżni i musiał bym wziąć 10 szt i potem redukować. Także zamawiając od nich to teraz maluchy albo poczekać z 6 tygodni i zamówić takie 4-5 cm ale nadal w ilości 10szt.   Opcja 2 W Tanganika Konin mają "dorosłe" ryby w rozmiarze koło 8-9 cm i wtedy mógłbym kupić już docelową obsadę,  myślę że 3+4 (podpowiedzcie czy dobry układ ?) Ale boje się o moje "maluchy" czy czasem nie staną się pokarmem dla nich ??    Podpowiedzcie proszę jaka opcja będzie lepsza. Dziękuję i pozdrawiam    
    • Yaro81
      Czy ten piasek naprawde jest taki do d..y? Bo troche na niego wydalem i mi się podoba.  A co do startu - kupić jakis srodek? (Jak tak to lepszy w plynie czy granulat do kubelka)? Czy lepiej wziasc od kogos pare litrow wody. Ogolnie w planie obsady mam yellow lab i demasoni. Myslalem po 3 samice i po 2 samce. Czy to ok?  
    • Bartek_De
      Żaden cykl biologiczny, cykl azotowy jeszcze nawet nie drgnął. Jedyna rada to wylej tą wodę (nie będę pisał gdzie) wyjmij piasek i go porządnie wypłucz, aż uzyskasz czystą wodę z płukania. Kamienie wyszoruj i sparz wrzątkiem jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś. A tak w ogóle to wymień ten piasek na zwykły, żółty piach budowlany, albo lepiej na piasek rzeczny. Ten biały bardzo szybko znienawidzisz.
    • Jeb_us
      Też mam taką nadzieję, oczywiście miałeś rację 😏przy dobrych wiatrach już na stałe w kraju będę, ale jeszcze nic pewnego 🤞😉
    • Falcowski
      Ten to akurat u mnie toni nie opuszczał. Nie mówię, że to całkiem różnice zanikły. Bardziej chciałem podkreślić, żeby się nie nastawiać, że jak zabraknie toniowca, czy kopacza, to będzie pół akwarium pustego.
    • Yaro81
      Witam. To moj pierwszy post wiec z gory przepraszam jesli cos bedzie nie tak. Juwel vision 180, filtr jbl green e902 ,falownica, filtr gabkowy, oswietlenie led biale i niebieskie. Bez ryb. Piasek bialy (dolomitowy) akwa zalalem 10dni temu i od poczatku mialem lekko metna wode. Myslalem z poczatku ze to cykl biologiczny. Ale dzisiaj poruszylem piasek i zrobilo się mleko. Zapomnialem dodac ze piasku nie wyplukalem 😥. Czy robić restart i wszystko od poczatku czy jest jakas rada????? Nie rozpisywalem się za bardzo o oswietleniu i sprzecie bo narazie nie ma po co chyba 🤔 dodalem zdjecie po zamieszaniu piasku.  
    • darianus
      Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Moje placidochromis Blue otter przebywają głównie w dolnej połowie akwarium a copadichromis firecrest w środkowej strefie. Jedynie w czasie karmienia nie widać różnicy.
    • Falcowski
      Yay! Ostatnio mówiłem o próbach tarła White Lips. Dziś tańczyły cały dzień i w końcu sukces - jest ikra! Oby donosiła. To ta para, co ją wcześniej wyizolowałem. Teraz doszło do tarła w głównym zbiorniku.   A to jej partner, wybarwiony pod tarło (czarne końcówki płetw):
    • Robson79
      @Jeb_us a nie mówiłem... 😉 Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się na tegorocznym spotkaniu KM 😊
  • Topics

• Images

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.