Skocz do zawartości

Sterownik led LedDimmerPro V5


RomanoLindano

Rekomendowane odpowiedzi

^^

Nie zauważyłem żadnych dziwnych zachowań, ale przyjże się z ciekawości momentowi tuż przed całkowitym wygaszeniem, a mam u siebie podłączone dwie świetlówki (1. i 2. kanał) i jedną listwę (3. do 6. kanału na każdy kolor). 

@RomanoLindano przy okazji mam pewien pomysł. Oczywiście nic na siłę, bo obecne możliwości to i tak kosmos jak dla mnie. W tej chwili każdy miesiąc da się inaczej zaprogramować. Czy nie można byłoby zrobić w ten sposób, że ustawiam sobie dwa przedziały:

1) 21 grudnia: on 14:00, off 23:00
2) 21 czerwca: on 19:00, off 23:00

I teraz taki myk: od 21 grudnia do 21 czerwca czas włączania z 14:00 przesuwa się z biegiem dni do 19:00, a od 21 czerwca do 21 grudnia czas włączenia z 19:00 przesuwa się do 14:00. Tak sobie to wymarzyłem, ale rozumiem, że to może być technicznie skomplikowane do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 13:38, ziemniak napisał:

Nie zauważyłem żadnych dziwnych zachowań, ale przyjże się z ciekawości momentowi tuż przed całkowitym wygaszeniem, a mam u siebie podłączone dwie świetlówki (1. i 2. kanał) i jedną listwę (3. do 6. kanału na każdy kolor). 

Zwróciłeś może uwagę jak to u Ciebie wygląda?

U mnie na pewno jest coś na rzeczy, bo dziś miałem okazję przyjrzeć się na to bez poprzedniego wspomagania %%% jak ostatnio ;) Tak wygląda mój wykres na koniec dnia:

image.png.ac7ab8dc69e0678ae3e60f614f2cee9f.png

Wszystkie 3 linie to moduły białe tylko różne strefy zbiornika. Dzisiaj widziałem jak chwilę przed całkowitym zgaśnięciem strefa, która ma fioletowy/różowy kolor odrobinę się rozjaśniła i po kilkunastu sekundach zgasła. Natomiast strefa "zielona" gasła elegancko, przed końcem był mocny skok w dół i później zgasła już gładko.

Nie bardzo wiem, o co chodzi.

 

P.S. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby:

 

1. Dodać możliwość skalowania wykresu, aby dopracować sobie szczegóły, jak mamy 7 stref, to jest to uciążliwe.

2. Dodać możliwość wyłączania/włączania na wykresie widoczności innych stref.

3. Możliwość dowolnego klonowania kanałów pomiędzy sobą. Żeby na przykład dało się scalić w jeden wykres kanał pierwszy i ostatni (dowolnie) i sterować jednym wykresem. Teraz jest tak, że kanały muszą być po kolei, żeby były sterowane przez "jedną krzywą".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
3 godziny temu, Zby_Ś napisał:

Witam 

Mam pytanie czy można ten sterownik bez problemu przenieść do innej sieci wi fi na inny telefon jeśli był wcześniej skonfigurowany w innym miejscu? 

Tak można. Potrzebujesz tylko kabel usb do połączenia z Pc. Z poziomu Pc łączysz go z daną siecią wifi. Potem już normalnie łączysz się na jego adres IP z dowolnego urządzenia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet prościej teraz jest. Jeżeli przez 30 sekund po podłączeniu  zasilania (nieważne czy USB czy z zasilacza) sterownik nie połączy się z siecią wifi z którą był skonfigurowany to wystawia własną sieć LedDimmerProV5 i można go skonfigurować do innej sieci.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 13:15, RomanoLindano napisał:

Nie upominacie się o rabaty :)
Od dziś powinny działać dwa:
5% - jeżeli masz jakąś wcześniejszą wersję sterownika (zamówienie na te same dane)
15% - dla członków Klubu Malawi (mających opłacone składki)
Kody rabatowe można samodzielnie dodać przy składaniu zamówienia (w koszyku).

@RomanoLindano czy skorzystanie z obydwu rabatów nie jest możliwe? Jestem członkiem KM z opłacona składką, ale sterownik również już kiedyś zakupiłem. Przy wpisywaniu kuponów wchodzi tylko ten, który doda się jako pierwszy. Przy próbie wpisania drugiego pojawia się komunikat: "Ten kupon rabatowy nie jest zgodny z innym kuponem rabatowym znajdującym się już w Twoim koszyku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.