Jump to content

Back to the nature slim line

Recommended Posts

Waclaw

Witaj. Niedawno miałem podobne dylematy. Napewno na końcach zestawu tła dobrze jest je ściąć do prostego, ale... . Na styku poszczególnych elementów „pasowanie” wzoru nie jest perfekcyjne dlatego u siebie składając tło, miejscami przycinałem ten element, który był „przykryty” przez kolejny. Dzięki temu korygowałem nieco rysunek całości. Dopiero potem dociąłem końce na wymiar . Tak to wygląda u mnie przed wklejeniem. Pomijam kombinację z dołożonym paskiem na dole / teraz prawie niewidocznym/.

D936BFAD-39A8-4ABE-A677-64869EE694A9.thumb.jpeg.dd2a30d80caa53509bb427e579e54729.jpeg   

• Like 1
Bastian
W dniu 6.11.2020 o 07:54, misiek80 napisał:

Cześć. Na dniach będę zamawiał to tło w kolorze "river" do akwa o długości 160 cm. Myślałem nad układem "ABAC" ("C" będę musiał skrócić o połowę czyli o 10 cm). Wydaje mi się, że lepiej to będzie wyglądać jeśli obetnę "C" z tej postrzępionej strony i uzyskam w ten sposób równą krawędź po obu jego stronach? Wtedy w lewym i prawym rogu akwarium będę miał tło przylegające równolegle do bocznych szyb (bez tych strzępień). Dobrze myślę?

Witaj, posiadam zbiornik o długości 150 cm i w moim przypadku odcinałem część którą można określić jako nieregularne zakończenie. Powód tego jest bardzo prosty, małe rybki potrafią tam wpłynąć i się zakleszczyć.

misiek80

Bastan, czy to tło to kolor river, który i Ty posiadasz? Jakieś jasne mi się wydaja - myślałem, że jest bardziej szare?1451349897_to.thumb.jpg.0ff5055a3f5ab5d7194b6a20264ce79e.jpg

Bastian

Faktycznie moje jak było nowe było ciemniejsze ale nie martw się jak zalejesz wodą i poczekasz na glony zrobi się ciemniejsze :) Będziesz zadowolony  👍

p.s. Tak moje również jest z serii "river" - tła oraz moduły wykonywane prze BTN mogą mieć różne odcienie ponieważ są wykonywane ręcznie. Jak kupowałem moduły to zawsze prosiłem o zdjęcie kilku sztuk i wybierałem który mi najbardziej pasował. 

Edited by Bastian
  • 2 weeks later...
misiek80

Przyszło tlo,piekne jest:) Uklad ABAC - tylko to C mi coś do całości nie pasuje?

20201117_164623.jpg

Edited by misiek80
  • Like 2