Skocz do zawartości

Promocja Northfin Polska


BombeL

Rekomendowane odpowiedzi

Tak można przyjąć że to 200gr. Kolego Loobo, nie wiedziałem że aż tak ogromnym argumentem jest dla Ciebie "rodzima" produkcja, w sumie chwała Ci za to jak kierujesz się tym przy wszystkich zakupach. Ja na to nie zwracam żadnej uwagi - czy zarobi niemiec czy kanadyjczyk nie robi mi to różnicy - więc przy wyborze pokarmu tym się nie kieruję. Ale wytłumacz mi na pokarmach które podałem, który z nich jest kilkaset procent tańszy, bo faktycznie z moją matmą wtedy jest bardzo źle (o Tropicalu napisałem że jest tańszy). 

Naturefood 5gram mniej i 1,10 taniej

Hs aqua 30gram mniej i tylko 7 zł taniej (tu skoro 70gr = 30zł, to 35gr=15zł. Czyli dodając te brakujące 30 gram wychodzi nawet drożej).

Ja nie wiem naprawdę gdzie te kilkaset procent oszczędności 😉

 

P.S. 

Nie mam "klapek na oczach" jeśli chodzi o Northfin. Aktualnie używam Dainichi, Tropical, Northfin, Naturefood, Ocean nutrition - więc widzisz że nie jestem żadnym ortodoksem w tym temacie, po prostu chce wiedzieć gdzie źle liczę 😉

Edytowane przez Mróz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Loobo napisał:

Oskarżasz mnie o przekłamywanie rzeczywistości? Chyba kiepsko u Ciebie z matematyką, skoro różnicy w cenach nie widzisz, kolego. Przecież to jest kilkadziesiąt procent (a nawet kilkaset) różnicy.

Notrhfin Cichlid 100gr. - 37zł

Naturefood cichlid 95gr. - 35,90zł

HS AQUA 70gr. - 30zł

Tropical Soft line Africa 130gr. - 30,50zł

Fishmagic Mix Spirulina + wybarwiający 400gr- 40pln

Fishmagic Mix energetyczny + wybarwiający 400gr- 40pln

Dodałem jeszcze fishmagic.

 

59 minut temu, Noe napisał:

Mała nieścisłość nie 400gr tylko 400 ml ale nie wiem ile to jest gram

 

54 minuty temu, marek_z_81 napisał:

Tropical 1000ml to 190g. Czyli 400ml to 76g

Tu jest pies pogrzebany. Zajrzałem na stronę sklepu "Clarias", który sprzedaje pokarm oryginalnie zapakowany i na wagę, i tak:

Tropical Cichlid Gran 1L/550g w oryginalnym opakowaniu kosztuje 38.90, na wagę 24.90. 1L. to 550g.

Pokarm od Fish Magic to pokarm na wagę i to jest 400ml. czyli ok 200g. 100g. wychodzi ok. 20zł.

Dla porównania Naturefood Premium Cichlid 200g kosztuje 57.20 czyli 100g wychodzi 28.60.

Podsumowując koszt 100g:

Fish Magic na wagę ok. 20zł

Tropical Cichlid Gran na wagę ok. 4.50zł

Tropical Cichlid Gran oryginalne opakowanie ok. 7zł.

NatureFood Premium Cichlid oryginalne opakowanie 28.60zł

NatureFood Premium Cichlid Plant oryginalne opakowanie 28.60zł.

Jak widać pokarm od Fish Magic wcale nie wychodzi specjalnie tanio. Cena porównywalna jest do NatureFood. Gdyby NatureFood było na wagę, byłoby pewnie też w cenie ok. 20zl. Myślę, że w miarę przejrzyście to przedstawiłem. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
54 minuty temu, Arni napisał:

Fajne promocje :) 

No fajne na całego :) tylko doczytajcie sobie kolejny post jaki umieścili na FB bo zdziwicie się z datą ważności produktu... Większość żarcia kończy się w czerwcu 2020, więc owa promocja to nic innego jak pozbycie się starych produktów...

Żeby nie wyjść od razu na tego złego to po dopytaniu się u nich to tylko duże pojemności są ważne dłużej przykład - Veggie 1mm 500g - niby maj 2021r.

Edytowane przez Morganelo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2020 o 08:08, Morganelo napisał:

No fajne na całego :) tylko doczytajcie sobie kolejny post jaki umieścili na FB bo zdziwicie się z datą ważności produktu... Większość żarcia kończy się w czerwcu 2020, więc owa promocja to nic innego jak pozbycie się starych produktów...

Żeby nie wyjść od razu na tego złego to po dopytaniu się u nich to tylko duże pojemności są ważne dłużej przykład - Veggie 1mm 500g - niby maj 2021r.

Wprowadzasz ludzi w błąd. Ja nie dzwoniłem i nie pytałem ,tylko zamówiłem,i produkt nie jest z kończącą się data.  Ale zamiast napisać faktycznie fajna promocja, to trzeba było negować.Czasami nie warto tutaj nic pisać. IMG_20200512_122052.thumb.jpg.40d79d88d799ca14a7402f79466c0f51.jpg IMG_20200512_122106.thumb.jpg.2175967f834dbfb0f4564f81af0016cc.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.