Jump to content

💥Africa 4K - Kanał Africa- zmierzch💥

Aqua-Dreams
 Share

Recommended Posts

Aqua-Dreams

Uniwersalna Lampa Aqua-Dreams 
💥 Africa 4K Sunset & Sunrise 💥

Oświetlenie wieczorowe. Kanał „Africa” 
Idealny na świt i zmierzch.
oświetlający tylko środkową część akwarium, dający efekt przyciemnionych boków, w stopniu jakkolwiek sobie życzysz...
Pozostałe 4 kanały upiększające cały baniak

092538B4-E9B9-4A50-8E5E-A245D46C7C83.jpeg

95E92AE2-7411-427E-B781-C12586219D52.jpeg

74B59CAB-0571-4B1C-AFF9-58246F0F068E.jpeg

• Like 8

• Andrzej Głuszyca pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Pikczer
      Sprawdź wodę. U mnie kiedyś ryby robiły się płochliwe jak za długo wody nie podmienialem. No3 skakało i robiły się "dziwne". Teraz tego nie mam. 
    • pulpet
      Może być mnóstwo przyczyn. Zmiana parametrów wody,  oświetlenie, zmiana cyrkulacji, zmiana równowagi sił w zbiorniku, ktoś się wybarwił, zrobił agresywny np. i pewnie jeszcze parę innych czynników. Jak z wodą wszystko ok, to pozostaje poczekać aż sytuacja wróci do normy.
    • Jelonek
      Wcześniej na widok jakiejś osoby od razu ustawiały się do karmienia. Teraz nie czekają tak niecierpliwie na jedzenie. Ogólnie to miały miejsce 2 zdarzenia które chyba mogły to spowodować. 1 moja córcia karmiąc je podała im poczwórną dawkę jedzenia😁. 2 czyszcząc filtr miałem problem z odpowietrzeniem pompy, co wydłużyło czas majstrowania przy akwarium, może to je zestresowało.
    • pulpet
      Kolega @Jelonek pisze, że rybki od kilku dni zrobiły się płochliwe. Czyli wcześniej nie były.
    • TOMEKSIEDLCE
      Kiedy nauczą się ryby do osób przechodzących obok akwarium to parę miesięcy może potrwać ,wtedy płochliwość się skończy  
    • pulpet
      Zaaajefajnie to wygląda. Sprawdź parametry wody dla spokojnosci, bo taka nagła płochliwość czymś tam może być spowodowana. 
    • Jelonek
      Witajcie, dzisiaj udało się zrobić kilka bardzo fajnych zdjęć, mimo iż moje ryby od paru dni zrobiły się bardzo płochliwe. Ktokolwiek zbliży się do zbiornika, zaraz wszystkie się chowają, nawet mnie się boją. Akwarium wygląda jak puste kiedy się podejdzie : A po chwili : Samiec beta ze stada saulosi coral wybiera się powoli na wojne z imperatorem krzywym ogonkiem. Nabiera coraz lepszych kolorów, jest masywniejszy i często stawia się władcy. Ich walka jest bardzo gentelmańska, stają do siebie bokiem i na zmiane jeden gryzie drugiego po łuskach aż któryś odpuści😁. Pojawiły się młode w tym stadzie, jest ich już kilka , samice inkubują bez przerwy. Ze stada cynotilapii hary dominujący samiec wygląda coraz ładniej. Obrał swoją jaskinię, ale wbrew pyszczakowej naturze,chętnie dzieli się nią z innymi. Towarzystwo mu nie przeszkadza, przegania jedynie drugiego samca ze swojego gatunku. Grupa Labeotropheusów trevawasae jest narazie najłagodniejsza ze wszystkich moich ryb. Zupełnie nie wchodzą nikomu w drogę. Ich kolory pomagają w kamuflażu. Nikt ich też nie zaczepia. To tacy jaskiniowcy ninja. Nie chętnie pływają w toni, zawsze blisko kamieni.   
    • jaroslaw74
      Akwarium 240 l - 120x40x50. Czy taka obsada się sprawdzi: 1. Cynotilapia HARA Gallireya Reef 2. Cynotilapia zebroides COBUE 3. Metriaclima sp. elongatus Chewere.
    • ziemniak
      U Ciebie to jeszcze bardziej kosmicznie wygląda. Chyba, że mam zdominowane samce. Pozwolę sobie wkleić moje zdjęcia.  Moja duma: Poniżej reszta:
    • Mróz
      Kolega @pulpet ma rację. Zrobił bym tak jak radzi, ale oprócz tego dorzucił bym choć jeden wysoki kamień, od którego startował bym budowę całego aranżu z tych kamieni które masz. W moim odczuciu rewelacyjnie z tym tematem poradził sobie użytkownik @Szymon, który w niedawno prezentowanym poście w swoim temacie pokazał jak świetnie zaaranżować mały litraż. Tutaj pozwoliłem sobie zrobić zrzut zdjęcia z jego tematu, tak żebyś zobaczył o co mi chodzi: Dla mnie rewelka.. Takie ustawienie dodatkowo pomaga w zasłonięciu sprzętu.. Oczywiście u Ciebie nie jest źle, ale dopóki nie ma ryb, można kombinować tak żeby osiągnąć super efekt 😉
  • Topics

• Images

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.