Skocz do zawartości

576L (160x60x60) Non-mbuna u Bartka


Bartek_De

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo się mówi,jak się już to robi kolejny raz. Dla niektórych jest to większy problem,a dla niektórych mniejszy. Dobrze cie zrozumiałem,bo na początku piszesz że nie masz czasu,później że nie robisz poradników,a na końcu że o tym nie myślisz :) Szkoda bo pewnie wiele nowych osób by z tego skorzystało,bo w tej dziedzinie nie wszyscy są dobrzy. Ale oki nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Arni napisał:

Łatwo się mówi,jak się już to robi kolejny raz. Dla niektórych jest to większy problem,a dla niektórych mniejszy. Dobrze cie zrozumiałem,bo na początku piszesz że nie masz czasu,później że nie robisz poradników,a na końcu że o tym nie myślisz :) Szkoda bo pewnie wiele nowych osób by z tego skorzystało,bo w tej dziedzinie nie wszyscy są dobrzy. Ale oki nie mam więcej pytań.

Sorki że się wtrącę, ale też uważam jak Bartek. Jeśli to co jest zawarte w tym temacie nie jest wystarczające do złożenia narurowca to słabo to widzę. Sam post nr16 mówi nam wystarczająco dużo żeby samemu złożyć taką instalację.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arni napisał:

Troszkę widzę tutaj inne traktowanie jak ktoś ma 3000 postów i  a ktoś jest nowy. Takie moje wrażenie. Śledzę forum nie od wczoraj.

Panowie...zostawcie osobiste wycieczki i emocje  ba boku. Nie ma znaczenia ilość  postów na koncie piszącego w odniesieniu do merytorycznych wypowiedzi. Jeżeli ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć w danym temacie to się dowie. Forum jest naprawdę bardzo bogate w różne tematy , są dostępne praktycznie  wszystkie dla wszystkich bez względu na status. I nikt nikogo tutaj nie traktuje inaczej no chyba , że przekracza jakieś ogólnie przyjęte zasady  na naszym forum czy też zasady netykiety. Dlatego bardzo proszę powstrzymać się z takimi zwrotami jak ten zacytowany bo to do niczego dobrego nie doprowadzi.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arni napisał:

Dobrze bo zaraz mnie tu zlinczujecie :) Troszkę widzę tutaj inne traktowanie jak ktoś ma 3000 postów i  a ktoś jest nowy. Takie moje wrażenie. Śledzę forum nie od wczoraj.

Wybacz ale Twoje wyobrażenie o forum jest mylne, każdy jest traktowany tak samo niezależnie od tego ile kto ma wpisów i jak długo jest na forum.

Problem polega na tym że filtracja narurowa szczegółowo była omawiana kilka razy, a Ty chcesz żeby to robić dla Ciebie po raz kolejny. Nie chce Ci się poszukać i zapoznać z tematem, bo łatwiej zapytać i czekać aż ktoś Ci poda na ''tacy''.

Wybacz OT Bartku.

  • Lubię to 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SlavekG napisał:

Wybacz ale Twoje wyobrażenie o forum jest mylne, każdy jest traktowany tak samo niezależnie od tego ile kto ma wpisów i jak długo jest na forum.

Problem polega na tym że filtracja narurowa szczegółowo była omawiana kilka razy, a Ty chcesz żeby to robić dla Ciebie po raz kolejny. Nie chce Ci się poszukać i zapoznać z tematem, bo łatwiej zapytać i czekać aż ktoś Ci poda na ''tacy''.

Wybacz OT Bartku.

Poprosiłem tylko o zdjęcia,więc nie proszę o podanie na "tacy" Spójrz dobrze kto napisał odpowiedzi :) Sami użytkownicy co mają po ponad 2 tyś postów i mi mówisz że wszyscy są traktowani na równi ??? Proszę cie :) Zakończmy to zbędną dyskusje :)

Edytowane przez Arni
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arni napisał:

Poprosiłem tylko o zdjęcia,więc nie proszę o podanie na "tacy" Spójrz dobrze kto napisał odpowiedzi :) Sami użytkownicy co mają po ponad 2 tyś postów i mi mówisz że wszyscy są traktowani na równi ??? Proszę cie :)

Idealne zdjęcie pokazujące istotę narurowca masz w poście nr16 - co więcej można chcieć?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.