Zapraszamy do licytacji:

Kalendarz 2021

 

Jump to content

576L (160x60x60) Non-mbuna u Bartka


Bartek_De

Recommended Posts

Bartek_De
Z niecierpliwością czekam na to co tam się zadzieje Bartku  
Powodzenia w działaniach
Oj będzie się działo Sławku w najbliższych miesiącach

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ładne szkiełko. Mogłoby być większe. Po co Ci ten stolik z monitorem?😜 Gratuluję. Jeszcze kawał roboty przed Tobą, ale warto. Powodzenia. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Bartek_DePo co Ci ten stolik z monitorem? Gratuluję. Jeszcze kawał roboty przed Tobą, ale warto. Powodzenia. 


To nie monitor, tylko "telewizor" tymczasowy z sypialni, ten właściwy się zepsuł
Dzięki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Doczekałeś się wreszcie 😁. Faktycznie widać ze warto poczekać. Pomimo ogromu pracy, który przed Tobą, przygotowywanie i uruchamianie baniaka to bardzo fajny i ekscytujący czas. Powodzenia, będę śledził.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites
Bartek_De
Jaką obsadę planujesz?
Jak w tytule, będzie non-mbuna, a co konkretnie? Jeszcze to rozważam, na pewno założę oddzielny temat.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
przemo-h

Zbiornik piękny, widać dokładność Przemka Wieczorka. W tej krainie, gdzie mieszkam o czymś takim można tylko pomarzyć. @przemek wieczoreknie myślałeś może o rynku fińskim? Mogli by zobaczyć wreszcie, że akwarium nie musi być tylko i wyłącznie pancerne😁

IMG_20200302_180204.thumb.jpg.e83131cdffcc874f6f57f145bdb67ec1.jpg

Tak wyglądają spoiny w drugim z kolei, z innej firmy😁

IMG_20200302_180234.thumb.jpg.6c91bd2c0977e621888b803586a13c84.jpg

Edited by AndrzejGłuszyca
 • Like 1
 • Dziękuję 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posty

  • Tomasz78
   To jest Chindongo socolofi, możliwe że samiec ale pewności nie mam.
  • RudaAgucha
   Moi drodzy 😊 czy ktoś może mi napisać jak się ten pyszczak nazywa i jakiej jest płci? 
  • suricade
   Co do przytoczonego wątku Henryka-Deccorativo. To temat został zarzucony. Dlatego z ciekawością obserwuję Twoje poczynania i trzymam kciuki.
  • Derfi
  • Barszczyk
   Właśnie zacząłem.. Dziękuję @Bezprym
  • Bezprym
   A rozważałeś dać Copadichromisa borleyi Mbenji?   
  • Barszczyk
   Chyba się nie zdecyduję na mix. Niech to będzie biotop czysty gatunkowo NMB. Świadomie rezygnuję z obserwacji zachowań ryb MB, ze względu na ich terytorializm i zwiększoną agresję wewnątrz i zewnątrz gatunkową. A tak po krótce, Cynotilapia Zebroides Cobue po prostu mi się nie podoba.. Kuleczki się zdarzają, myśl krąży o starym znajomym.. tylko z innym umaszczeniem: Copadichromis chrysonotus “White Blaze” LUB Copadichromis Mloto White Top Grafiki zapożyczone z internetu, nie są moją własnością.
  • jesiotr
   Witam po dość długim czasie w końcu znalazłem chwile na zrobienie zdjęcia. Akwarium skończone w wakacje 240x70x70 1176l Filtracja oparta o 2 układy narurowe + ciągła podmiana wody Oświetlenie  moduły LED RGB plus białe sterownik LED Dimmer Pro Obsada : Labeotropheus trewavasae chilumba 2/4 obecnie 1/4                 Labeotropheus fuelleborni katale 2/4 obecnie 1/0 (muszę dokupić samice, walki samców zniszczyły stadko)                 Tropheops chilumba 14 szt (narazie żaden samiec się nie wybarwił)                 Metriaclima fainzilberi Luwino Reef 6 szt (Napewno 1 samiec i 1 samica)                 Melanochromis chipokae 2/4 (obecnie 1/4) Cała obsada Tan Mal. Muszę dokupić samice Labeotropheus fuelleborni katale i zastanawiam się nad dołożeniem Cynotilapia aurifrons chilumba tylko się zastanawiam czy to nie będzie już przesada. Poniżej zdjęcie całości. Muszę dokupić zdalny wyzwalacz do lampy i wtedy pocykać ryby
  • Barszczyk
   @darianus Twoje posty są nieocenionym źródłem wiedzy dla konkretnie mojej osoby, od początku wypowiadasz się w moim temacie bardzo rzeczowo i merytorycznie. Właśnie dzięki uprzejmości dzielenia się taką wiedzą młodzi adepci sztuki biotopu Malawi, do których się zaliczam, mają o wiele łatwiej i szybciej mogą dojrzeć w temacie. Kolego @darianus czapki z głów. Przedstawiłeś w poście kilka bardzo ciekawych prawd, które w konsekwenci zmieniają moje podejście a tym samym moją pierwszą obsadę. Akcje Aulonocar spadają.. ..tak posiadam ofertę od Pani Moniki, wynika z niej fakt iż sam Copadichromis sp. „virginalis gold” zje budżet na zarybienie całego z zbiornika.
  • triamond
   Zgadam się z Tobą, że filtracja w słodkowodnym jest prosta, ale, proszę, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, co napisałem. Odniosłeś się do wyrwanego z kontekstu cytatu o znaczeniu odmiennym od całości i dalej popłynąłeś obalając (nie moje stanowisko - bo przecież nie skupiam się tylko na związkach azotowych) przez sprowadzenie do absurdu (akwarium w piwnicy). To trik retoryczny - chochoł (https://pl.wikipedia.org/wiki/Sofizmat_rozszerzenia). A to wszystko, bo masz przekonanie, które uznajesz za oczywiste (moim zdaniem błędnie), że "Filtry biologiczne jakie by nie były zapewnią tylko warunki do życia rybom. O resztę trzeba zadbać w inny sposób". 1. Napisz precyzyjnie, o jaką _resztę_ Twoim zdaniem chodzi i w jaki _inny_ sposób trzeba o to zadbać. 2. Podaj jakieś argumenty na poparcie tej tezy. 3. Będę też wdzięczny za _bezpośrednie_ krytyczne uwagi dot. mojego pomysłu. Pozdrawiam  
 • Topics

 • Images

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.