Sign in to follow this  
Tom74

Chindongo Demasoni

Recommended Posts

Tom74

Kupię  samce  Chindongo Demasoni.

Ksiaze_Kluska

Jednego 8 cm mogę sprzedać

Gliwice

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Degadaista
      Podłoga wytrzyma jeżeli masz na myśli zawali się czy nie zawali:) Ugięcia podkładu Panelowego tez nie odczujesz przy tym litrażu. Największy problem to komoda ; ja bym podłożył dodatkowe podpory pod pionowe płyty które nam przenoszą obciążenia pionowe, albo usunąć nogi tak jak pisałeś ale to zatracisz w jakimś stopniu charakter mebelka.  
    • Degadaista
      Jak to mój berbeć mówi  "Kurczaki" akwa miało być 2-4 tyg  a tu już 5 minęło i może w 6 będzie:( po wymianie wiadomości ze to już dziś będzie ten dzień kiedy będzie akwa dzwoni fon j a rozradowany odbieram i słyszę no wiem Pan akwarium to tak czwartek w piątek w przyszłym tygodniu .... a plan był ze na na urodziny 12:03 będą już pływać rybki   wrrrr jak ja nienawidzę nie dotrzymywania nawet słownych terminów jak ja podaje 2-4 tzn ze w 2 to standard 3 niewielkie problemy a 4 to nie ma opcji musi być no chyba że katastrofa globalna
    • Diablo8210
      W salonie nie ma tragedii ale jest jeszcze jeden duży pokój i tam już jest gorzej a że cały dół jest na jednym poziomie bez progów to dlatego panele będą wszędzie i dlatego też nie chce zrywać parkietu jakby kiedyś chciało się wrócić do niego
    • pozner
      Kamienia jest ponad 400 kg. Akwarium to ok. 150kg. Stelaż 50-60kg., wody jakieś 600-700l. To daje 1200-1300kg.
    • Degadaista
      A tak z innej beczki parkiet jest aż tak kiepski ze chcesz go zakryć panelami???
    • Slawek-meszek
      Krzyśku według tego co napisałeś będziesz miała jakieś 300kg kamienia? Akwarium puste to jakieś 180kg woda jakieś 750l tj niech będzie 750kg
    • Diablo8210
      Kelnerkę nie ale może barmankę 😉 Ale zbaczamy z tematu 😁 Taka pora i jeszcze weekend
    • Diablo8210
      No jak u Ciebie jest ok to u mnie też powinno być .nie ukrywam że to dużo lepiej wygląda jak jest jednolita podłoga a i  tłumaczenie drugiej połówce dlaczego trzeba płytki odpada😁  
    • Degadaista
      No cóż w mojej głowie pojawił się pomysł żeby zrobić blat barowy przy nowym akwa:) na kelnerkę żona się raczej nie zgodzi ale przynajmniej dwie przyjemności dam radę połączyć:)
    • Diablo8210
      No tu też będą dodatkowe wzmocnienia na środku przy podłodze  Na komodzie jest witryna więc igraszki dla sprawdzenia giętkości  na razie odpadają 😁(lecz pomysł ciekawy 😉)może potem  Pozamawiam profile wzmocnie i jak będzie akwarium to zrobię fotki jak to wygląda na nie oryginalnej komodzie 
  • Topics

• Images