negatywcz

Kogo polecacie w projekcie dużego akwa

Recommended Posts

kadlubek

Również polecam Kolno. Mam 200 cm to kolejny zbiornik Od nich. Jestem mega zadowolony.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Robson79

Mi kolega z hurtowni zoologicznej polecił akwaria z Kolna. Sprowadził mi moje 450l i jestem bardzo zadowolony...

fish_magic
Godzinę temu, kadlubek napisał:

Również polecam Kolno. Mam 200 cm to kolejny zbiornik Od nich. Jestem mega zadowolony.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie znam lepszego fachowca od Jacka Bąka z Kolna.

Masterjam

Witam. Ja poszukuję akwa 120x50x50 , skontaktowałem się z Nexus i dostałem fajną ofertę , ale koszt transportu to połowa ceny baniaczka. Może wspomożecie kontaktem w Warszawie i okolicach , erybka ma słabe opinie 

pozner

Nasz kolega Marcin z Łomży, Akwaria.pro.

greghor
W dniu 26.05.2020 o 22:18, Masterjam napisał:

Witam. Ja poszukuję akwa 120x50x50 , skontaktowałem się z Nexus i dostałem fajną ofertę , ale koszt transportu to połowa ceny baniaczka. Może wspomożecie kontaktem w Warszawie i okolicach , erybka ma słabe opinie 

Na tym forum jest trochę hejtu na e-rybkę. Ja mam opinię bardzo dobrą. Robiłem u nich akwarium o nieco nietypowym wymiarze 180 x 60 x 60, z przednią szybą optiwhite. Do tego stelaż aluminiowy. Od momentu zamówienia i wpłacenia zaliczki upłynął około miesiąc. Dowieźli w umówionym terminie, wnieśli i pomogli ustawić. Wszystkie spoiny ok, nie ma jakichkolwiek pęcherzy, czy innych rzeczy o których tu pisano. Mam bardzo dobre zdanie i polecam.

Edited by greghor

jaromar

ja też mam dobre zdanie o e-rybce,  akwarium plus stelaż alu  otrzymałem w terminie i jestem zadowolony z jakości a komunikacja z firmą też była na wysokim poziomie od wyceny do wykonania i dostarczenia w umówionym czasie.

Mbunabucket
W dniu 26.01.2020 o 15:46, Pumba napisał:

Ja akurat nie polecam Marcina. Stelaż krzywo pospawany. Żeby to zabudować poświęciłem chwilę aby to w miare ładnie wyglądało. Pokrywa przyjechała do mnie rozklejona. W silikonie pokazują się pęcherze. Akwa 700 litrów. Teraz decydowałbym się na @przemek wieczorek

Widzę że nie tylko ja mam taki sam problem z tymi pęcherzami... pewnie gdybym nie miał tyle km do łomży ]to akwarium by poszło w odstawkę na samym początku, ale że zabuliłem sam ponad 300 za dostawę to nie chciałem się już wkur....

przemala

Zdecydowanie Jacek Bąk z Kolna. Jakość  na najwyższym poziomie i w dobrej cenie. Mam od nich 300*70 70. Mega.