Sign in to follow this  
Ksiaze_Kluska

Chindongo saulosi samiec 8 cm

Recommended Posts

Ksiaze_Kluska

Redukcja obsady.

Zakupiony w tan-mal.

10 zł.

IMG_20191111_105013.thumb.jpg.84665b80178539eae8ed707fb77c3cb9.jpg

Edited by Ksiaze_Kluska
  • Like 1

Ksiaze_Kluska

Dostępne 2 samce

10 zł sztuka

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• AndrzejGłuszyca
      Jak wpiszesz w SZUKAJ samo słowo " odłowu" to  znajdziesz 26 stron na ten temat. Wpisz potem słowo " certyfikat" a znajdziesz cztery strony tematów.
    • Robson79
      Miał je na pewno dr. Pawlak z Torunia bo parę lat temu kupowałem od niego....
    • Nowinsky
      Cześć Panowie 🤗 Zainteresował mnie temat ryb z odłowu 😊 Czy ktoś z Was takie ryby posiada w swoich akwariach? Czym one się różnią od ryb hodowlanych? Skąd macie pewność, że kupiona ryba jest rzeczywiście schwytana w jeziorze i dostarczona do Polski pod wskazany adres?😋 Będę wdzięczny za wypowiedzi doświadczonych malawistow 😊 P.S Czy są organizowane jakieś wypady na nurkowanie w Malawi z możliwością złapania ryb, a później ewentualnym transportem do Polski? Widziałem, kilka filmików na YouTube ja łapią pojedyncze okazy w jeziorze 😊  
    • Mróz
      @Falcowski wytłumacz co chcesz zrobić proszę 😉 te dziury w styropianie to wzorce i chcesz zrobić moduły z cx5 poprzez nałożenie zaprawy w nie i późniejsze zdjęcie tak?  Jeśli dobrze zrozumiałem to możesz nasmarować olejem spożywczym żeby łatwej to rozdzielić. Po zdjęciu odlewu z cxa najlepiej to odmoczyć żeby oddał do wody co oddać musi 😉 (ja moczyłem dobę), później jak przeschnie malowanie. Zaraz po zdjęciu powiem Ci szczere moduł był jakby "suchy" - w sensie że nie zaabsorbował oleju. Olej został na formie z silikonu i skrobi ziemniaczanej która jest tłusta do dziś 😁 Ja tak robiłem z moimi modułami ( nieco inna technologia, ale też bazowała na formie i odlewach). Nie używałem siatki budowlanej tylko włókien polipropylenowych. Tak, 5mm wystarczy. Chyba że będą to duże moduły, wtedy jakieś wzmocnienia typu ww. włókna bądź siatka mile widziane.
    • Paweł2003
      wyziębione były raczej napewno ponieważ woda miała 19 stopni, powoli podgrzewałem wodę do 27 stopni dolewając stopniowo  wody z akwarium. I tak jak mówicie, takiej wielkości ryby powinny być pakowane po 1 szt na worek. Jedyne co mi przetrwało to właśnie te 2 samce bo były pakowane po 1 szt na worek, a samice po 2 szt.
    • Slawek-meszek
      Witam. Kupię Labeotropheus fuelleborni najlepiej odmianę Katele. Inne odmiany też mnie interesują. Pozdrawiam
    • tnazar
      Kiedyś oglądałem akwa łobuza na YT i z tego co pamietam to on polecał jako prefiltr właśnie tego HW dlatego to kiedyś kupiłem ale jak widać dalej akwa nie zmontowałem, niestety kanału już nie ma ;(  i nie pamiętam co proponował dalej ;( 
    • SlavekG
      Tak możesz spokojnie wpuszczać ryby.
    • Slawek-meszek
      Tak teraz możesz spokojnie zamawiać ryby. @SlavekGTwoje przypuszczenia się sprawdziły, bravoooo.
    • SlavekG
      Tylko że do tego HW nie podepniesz FX-a, a filtr który polecał kolega powyżej nie uciągnie mechaniki w tym zbiorniku. Musiałbyś dać kubełek JBL e1902, a i tak nie wiem czy da radę.
  • Topics

• Images