Arni

Oświetlenie led

Recommended Posts

SlavekG
2 minuty temu, Bartek_De napisał:

Sławku na zdjęciu jest 11K, ale zdjęcie pewnie jest poglądowe, a w opisie jest 10K

A widzisz, patrzyłem tylko na zdjęcie. Jak by nie było 9000K czy 10000K czy też 11000 to są dobre.

• Like 3

sajlen

7500 K też są bardzo dobre,nie widzę żadnej żółtej poświaty i nie są " za bardzo białe" jak 11000 K

Arni

Panowie moduły zakupione w proporcji 14 białe  10000 k + 8 rgb, plus sterownik Led Dimmer pro.Teraz czekamy na przesyłkę. Dziękuje wszystkim za pomoc a w szczególności egon44   Pozdrawiam.

Edited by Arni
  • Like 1

Arni

Witam. Panowie pomoże mi ktoś połączyć moduły białe plus RGB do zasilacza i jak podłaczyc sterownik led dimmer pro krok po kroku,bo jestem całkowicie zielony w tym temacie. Przeszukałem forum ale nic nie znalazłem co by mnie interesowało. Ewentualnie co dokupić jeszcze,a czego nie mam.

Falcowski

No to zaczynając od zasilacza, kabel sieciowy L to plus, N to minus, a antenka to uziemienie, potem masz wyjście do Dimmera V- to minus, V+ to plus.

Potem podłączasz to do dimmera od lewej: V- z zasilacza, V+ z zasilacza, i potem wyjścia do lampy: + dla pierwszych 3 kanałów, kanał 1-, 2-,3-, czyli np RGB, potem znów + do czwartej linii np białej. Możesz sobie podzielić na więcej białych sektorami np i wtedy 4, 5, 6 minusy od kanałów podłączyć.

W ogóle super, że aż 6 kanałów ma, bo myślałem, że tylko 4.

Edited by Falcowski

Arni

Sterownik już zainstalowany,wszystko gra i buczy :) Teraz będzie zabawa z ustawieniami kolorów,ale i do tego się dojdzie pomału. Dziękuje za pomoc Falcowski :)

bobasxx
W dniu 19.12.2019 o 13:07, Falcowski napisał:

No to zaczynając od zasilacza, kabel sieciowy L to plus, N to minus, a antenka to uziemienie, potem masz wyjście do Dimmera V- to minus, V+ to plus

Tak w gwoli ścisłości, L to faza, N to zero, "antenka"- PE przewód ochronny/uziemiający 👍

• Like 1