Skocz do zawartości

Obsada do akwarium 300L z opcja lekkiego przerybienia


Sprinciu

Rekomendowane odpowiedzi

Kto takie obsady doradza 300 l trzeba ukamienować , jak ci ryby dorosną będziesz miał tłocznie jak PKP.

Ja sam mam takie akwarium 300 l ,góra 3 gatunki bym proponował najlepiej 2 gatunki sam dojdziesz do tego po jakimś czasie.

37 minut temu, Sprinciu napisał:

2 glonojady złodziste.

Te glonojady wbiją nam szpilę nasz BIOTOP MALAWI :( 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2019 o 14:34, Sprinciu napisał:

Drodzy Forumowicze,

W weekend wreszcie udało mi się wystartować z moim nowym baniaczkiem o pojemności 300L o wymiarach 100x55x65H.

Dobór obsady doborem ale to akwarium dojrzało na tyle, żeby poradzić sobie z taką ilością ryb?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sprinciu napisał:

Rozważałem wasze uwagi lecz przemówiła do mnie fachowa lektura w której można poczytać o stadnym stylu zycia pyszczaków i zobaczyć wiele zdjęc na których pyszczaki pływaj w stadach.

Chętnie poznam tą fachową lekturę.

Godzinę temu, Sprinciu napisał:

Tak więc podsumowujac. Do mojego akwarium 300L netto zakupiłem 42 ryby z po 7 szt. z 6 gatunków tj. Iodotropheus Sprengerae Makokola Reef, Labidochromis Caeruleus Kakusa, Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano, Pseudotropheus\Chindogong Saulosi, Pseudotropheus socolofi snow,  Melanochromis Auratus i 2 glonojady złodziste.

Nie zapomnij pochwalić się tą obsadą za rok .

 

Godzinę temu, Sprinciu napisał:

Pan Dariusz zajmuje się pyszczakami malawii od 1973 roku, był w pierwszym składzie założycieli polskiego zwizku akwarystów.

No i niestety chyba w tym roku pozostał :( .

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sprinciu napisał:

Tak więc podsumowujac. Do mojego akwarium 300L netto zakupiłem 42 ryby z po 7 szt. z 6 gatunków tj. Iodotropheus Sprengerae Makokola Reef, Labidochromis Caeruleus Kakusa, Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano, Pseudotropheus\Chindogong Saulosi, Pseudotropheus socolofi snow,  Melanochromis Auratus i 2 glonojady złodziste.

Obsada ustalona. W takim razie temat zamykam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.